За Нас

NEF-NEF Homeware е компанија која веќе 60 години се грижи за изгледот и удобноста на вашиот дом. Со потекло од Грција, брендот NEF-NEF Homeware e препознатлив по својот врвен квалитет. Следејќи ги најновите светски трендови, производите кои можете да ги најдете со сигурност ќе го разубават вашиот дом и ќе ви овозможат ново, неповторливо и пријатно искуство. 

 

Инспирирани од Медитеранот, производите кои се дел од разновидните колекции за дневна соба, спална соба, бања и кујна се внимателно дизајнирани, од изборот висококвалитетни материјали, до впечатливи комбинации на бои.

 

NEF-NEF Homeware постои во Р. Северна Македонија од 2021 година и производите од брендот можат да се најдат ексклузивно во продавницата која се наоѓа на ул.Даме Груев бр.7 Блок 4 или да се нарачаат онлајн исклучиво преку официјалната веб страна на NEF-NEF Македонија.

 

Погледнете ги колекциите и направете сами смели и уникатни комбинации, токму како за вашиот дом!

nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS