Ароматични производи

Ароматични производи.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
АРОМАТИЧНА СВЕЌА ,,ELEMENTS'' 300гр. АРОМАТИЧНА СВЕЌА ,,ELEMENTS'' 300гр.
Ароматичнa свеќа ,,ELEMENTS'' 300гр. Горни ноти: Цвет од Иланг Тиаре Срцеви ноти: Франгипани ..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
АРОМАТИЧНИ СТАПЧИЊА ,,ROSE VALLEY''200ml АРОМАТИЧНИ СТАПЧИЊА ,,ROSE VALLEY''200ml
Ароматичен простор со стапчиња 200мл Долина на розите. Горни ноти: зелена, здравец, роза, гарденија..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
АРОМАТИЧНИ СТАПЧИЊА ,,PURE PEONY'' 200ml
Ароматична соба со стапчиња 200мл Чист божур. Горни ноти: портокал, зелен божур, бергамот Срцеви б..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
AРОМАТИЧНИ СТАПЧИЊА ,,GREEN EARTH''200ml AРОМАТИЧНИ СТАПЧИЊА ,,GREEN EARTH''200ml
Ароматичен простор со стапчиња 200мл Зелена земја. Горни ноти: бергамот, цитрус, грејпфрут Срцеви ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
АРОМАТИЧНИ СТАПЧИЊА ,,BLUE WATER'' 200ml АРОМАТИЧНИ СТАПЧИЊА ,,BLUE WATER'' 200ml
Ароматична соба со стапчиња 200мл Сина вода. Горни ноти: Озон, црн пипер, бергамот, зелен чај Срце..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
АРОМАТИЧНИ СТАПЧИЊА „GRAPES & CINNAMON“ 160мл
Ароматични стапчиња 160мл. Горни ноти: морско оревче Срцеви ноти: цветни, каранфилче, розово ..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
ОСВЕЖУВАЧ ЗА АВТОМОБИЛ „MEDITERRANEAN JASMINE“
Ароматичен автомобилски спреј Медитерански јасмин. Горни ноти: Мандарински малини Срцеви ноти: црн..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.
АРОМАТИЧНИ  КЕСИЧКИ „BABY SWEET“ СЕТ 6ПАР.
Ароматични кеси бебе слатко 6 парчиња. Горни ноти: гераниум, иланг иланг, овошен Срцеви ноти: роза..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
МИРИЗЛИВА СВЕЌА И ДИФУЗЕР НА АРОМА „BABY SWEET“ МИРИЗЛИВА СВЕЌА И ДИФУЗЕР НА АРОМА „BABY SWEET“
Миризлив сет со стапчиња од 50мл и миризлива свеќа 70гр. Горни ноти: гераниум, иланг иланг, овошен ..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
АРОМАТИЧНА СВЕЌА „HEAVENLY GINGERLILY“ 270гр
Ароматична свеќа Heavenly Gingerlily 270гр. Горни ноти: зелена, гарденија, крин..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
АРОМАТИЧНА СВЕЌА „POMEGRANATE NOIR“ 160гр
Ароматична свеќа Pomegranate Noir 220гр. Горни ноти: Зелена Срцеви ноти: ка..
710 ден.
без ДДВ: 602 ден.
АРОМАТИЧНА СВЕЌА „COTTON BLOSSOM“ 220гр
Ароматична свеќа Cotton Blossom 220гр. Горни ноти: зелена, бергамот, мандарина, лимон, бадем, алдех..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
АРОМАТИЧНА СВЕЌА „APPLE CIDER“ 220гр
Ароматична свеќа јаболко 220гр. Горни ноти : зелено јаболко, цимет ..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
АРОМАТИЧНА СВЕЌА „FIG CASSIS“ 220гр
Миризлива свеќа Fig Cassis 220гр. Горни ноти: смоква, ананас, галбан, зелена бо..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
АРОМАТИЧНИ СТАПЧИЊА „POMEGRANATE NOIR“ 200мл
Ароматичен простор со стапчиња 200мл. Горни белешки: Зелена Срцеви белешки: каранфилче Основни но..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS