Бања

Аксесоари за во бања.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тепих пам.-пол. „CHRYSTABEL" 23 60X90см Тепих пам.-пол. „CHRYSTABEL" 23 60X90см
Патосница за бања изработена од 48% памук - 52% полиестер и тежина 1900gr/m 2 . Достапна&..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Сет пешкири WELDER" 3 пар. Сет пешкири WELDER" 3 пар.
Сет од 3 жакард крпи, изработени од 100% памук, со тежина од 500гр/м2. Сетот вклучува пешкир за рац..
2.450 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
Сет пешкири „FRIDAY" 3 пар. Сет пешкири „FRIDAY" 3 пар.
Комплет 3 парчиња жакард крпи со раб, изработени од 100% памук, тежина 500гр/м2. Сетот вклучув..
2.450 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50 ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50
Пешкир за раце изработен од 100% памук, тежина 550гр/м2. Достапен во 3 димензии (раце, лице, т..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 30Х50 ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 30Х50
Пешкир за раце изработен од 100% памук, тежина 550гр/м2. Достапен во 3 димензии (раце, лице, т..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
ДИСПАНЗЕР ЗА ТЕЧЕН САПУН ,,POLYRESIN BRIGHT'' ДИСПАНЗЕР ЗА ТЕЧЕН САПУН ,,POLYRESIN BRIGHT''
Сад за крем сапун со пумпа. Се комбинира со соодветната тегла за памук и футрола за четка за з..
930 ден.
без ДДВ: 788 ден.
ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,STATUS'' 70X140 ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,STATUS'' 70X140
Дајте ѝ удобност на вашата дневна рутина со мекиот памучен пешкир за капење Статус (70x140cm). Напр..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,STATUS'' 50X90 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,STATUS'' 50X90
Додајте комфорт на вашата дневна рутина со мекиот памучен пешкир за лице Status (50x9..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,STATUS'' 30X50 ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,STATUS'' 30X50
Додајте комфорт на вашата дневна рутина со мекиот памучен пешкир за раце Статус (30x50cm). Нап..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА-,,ORGANIC'' 100% ОРГАНСКИ ПАМУК 50Х80 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА-,,ORGANIC'' 100% ОРГАНСКИ ПАМУК 50Х80
Монохроматска двострана патосница за бања со димензии 50x80cm. Неговата тежина е 2600гр/м2, а ..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА  100% ПАМУК ,,PLEASE'' 70X120 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА  100% ПАМУК ,,PLEASE'' 70X120
Патосница за бања со периметар од ткаенина чипка димензии 70x120cm. Неговата тежина е 1800gr/m..
1.980 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК ,,VERONA'' 50X80 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК ,,VERONA'' 50X80
Патосница за бања изработена од 100% памук и тежина 1900гр/м2. Може да се комбинира со крпи со..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ПЕШКИРИ СЕТ 3 ПАР. 100% ПАМУК ,,BERLINA BLUE'' ПЕШКИРИ СЕТ 3 ПАР. 100% ПАМУК ,,BERLINA BLUE''
Комплет пешкири од 3 парчиња жакард, изработени од 100% памук, со тежина од 520гр/м2. Комплето..
2.170 ден.
без ДДВ: 1.839 ден.
БАЊАРКА 100% ПАМУК ,,MATIE'' БАЊАРКА 100% ПАМУК ,,MATIE''
Мателас наметка со џебови и ремен, изработена од 100% памук со тежина од 220гр/м2. Со многу мека те..
5.330 ден.
без ДДВ: 4.517 ден.
ПЕШКИРИ СЕТ 3 ПАР. 100% ПАМУК ,,ADELAIS BLUE'' ПЕШКИРИ СЕТ 3 ПАР. 100% ПАМУК ,,ADELAIS BLUE''
Комплет пешкири од 3 парчиња, изработени од 100% памук, со тежина од 520гр/м2. Комплетот вклуч..
2.170 ден.
без ДДВ: 1.839 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК ,,LIFE'' 50X70 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК ,,LIFE'' 50X70
Монохроматска подлога за бања, изработена од 100% памук и тежина 700gr/m 2 . Достапен во 3 нијанси. ..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 70Х140 ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 70Х140
Пешкир за капење од 100% памук, димензија 70х140 и тежина 550гр/м2. Достапен во 2 димензи..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 70Х140 ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 70Х140
Пешкир за капење од 100% памук и димензија 70х140см. тежина 550гр/м2. Достапен во 2 димен..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 50Х90 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 50Х90
Пешкир за лице изработен од 100% памук и димензија 50х90, тежина 550гр/м2. Достапен во 2 димен..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,TOUCH'' 70Х140 ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,TOUCH'' 70Х140
Пике пешкир за капење со жакард раб од 100% памук и димензија 70х140, тежина 330гр/м2. Достапен во ..
930 ден.
без ДДВ: 788 ден.
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS