БАЊАРКА 100%  ПАМУК „JUNIOR KIDS-21“

БАЊАРКА 100% ПАМУК „JUNIOR KIDS-21“

2.240 ден.
Шифра на производ: 029126
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја на бањарка:
* Големина:

Junior бањарка со качулка во 6 уникатни нијанси, изработена од 100% памук.
Со 2 џебови и вез на ракавот
.Достапни во 6 големини за деца од 4,6,8,10,12 и 14 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
БАЊАРКА 100% ПАМУК „JUNIOR KIDS-21“ Junior бањарка со качулка во 6 уникатни нијанси, изработена од 100% памук. Со 2 џебови и вез на ракавот .Достапни во 6 големини за деца од 4,6,8,10,12 и 14 години. .. Category: Product #: 029126 Regular price: 2.240 ден. 2.240 Available from: nef-nef.mk