Патосници за Бања

Патосници за Бања

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тепих пам.-пол. „CHRYSTABEL" 23 60X90см Тепих пам.-пол. „CHRYSTABEL" 23 60X90см
Патосница за бања изработена од 48% памук - 52% полиестер и тежина 1900gr/m 2 . Достапна&..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА-,,ORGANIC'' 100% ОРГАНСКИ ПАМУК 50Х80 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА-,,ORGANIC'' 100% ОРГАНСКИ ПАМУК 50Х80
Монохроматска двострана патосница за бања со димензии 50x80cm. Неговата тежина е 2600гр/м2, а ..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА  100% ПАМУК ,,PLEASE'' 70X120 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА  100% ПАМУК ,,PLEASE'' 70X120
Патосница за бања со периметар од ткаенина чипка димензии 70x120cm. Неговата тежина е 1800gr/m..
1.980 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК ,,VERONA'' 50X80 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК ,,VERONA'' 50X80
Патосница за бања изработена од 100% памук и тежина 1900гр/м2. Може да се комбинира со крпи со..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК ,,LIFE'' 50X70 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК ,,LIFE'' 50X70
Монохроматска подлога за бања, изработена од 100% памук и тежина 700gr/m 2 . Достапен во 3 нијанси. ..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100%  ПАМУК „PLEASE“ 55x85 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100%  ПАМУК „PLEASE“ 55x85
Овална патосница за бања со чипка од ткаенина околу 55x85cm. Неговата тежина е 1600gr/m 2..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100%  ПАМУК „IT'S ME TIME“ 80x80 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100%  ПАМУК „IT'S ME TIME“ 80x80
Патосница за бања изработена од 100% памук и тежина 1600gr/m 2 . ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК „GENESIS“ 60x90 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК „GENESIS“ 60x90
Патосница за бања изработена од 100% памук и тежина 1600gr/m 2 . Се комбинира со крпи со ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК „MARLOW“ 60x90 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК „MARLOW“ 60x90
Патосница за бања изработена од 100% памук и тежина 1600gr/m 2 . Се комбинира со крпи со ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК „SADIE“ 60x90 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК „SADIE“ 60x90
Патосница за бања, изработена од 100% памук и тежина 1600gr/m 2 . Се комбинира со крпи со ист дизај..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК „LOGAN“ 60x90 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 100% ПАМУК „LOGAN“ 60x90
Патосница за бања  изработена од 100% памук и тежина 1600gr/m 2 . Се комбинира со кр..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМ/ПОЛ „CHRYSTABEL“ 60x90 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМ/ПОЛ „CHRYSTABEL“ 60x90
Патосница за бања изработена од 48% памук - 52% полиестер и тежина 1900gr/m 2 . Достапен ..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМУК „AEGEAN-19“ 70x120 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМУК „AEGEAN-19“ 70x120
Вие го заслужувате овој мал луксуз во вашата бања! Неговата мекост и уникатна текстура ќе додадат д..
2.240 ден.
без ДДВ: 1.898 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМ/ПОЛ „LIFE“ 60x90 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМ/ПОЛ „LIFE“ 60x90
Патосница за  бања со димензии 60x90cm со задна страна која не се лизга. Тежината му..
1.740 ден.
без ДДВ: 1.475 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМ/ПОЛ „STATUS-19„ 50x80 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМ/ПОЛ „STATUS-19„ 50x80
Удобно, економично и многу практично бидејќи брзо се суши. Оваа патосница (димензии 50x80 cm) ќ..
740 ден.
без ДДВ: 627 ден.
ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМ/ПОЛ „STATUS-19„ 40x60 ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ПАМ/ПОЛ „STATUS-19„ 40x60
Удобно, економично и многу практично бидејќи брзо се суши. Оваа патосница (димензии 40x60 cm) ќ..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS