Пешкири за лице

Пешкири за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Out Of Stock

Out Of Stock

ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,STATUS'' 50X90 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,STATUS'' 50X90
Додајте комфорт на вашата дневна рутина со мекиот памучен пешкир за лице Status (50x9..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.
ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 50Х90 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 50Х90
Пешкир за лице изработен од 100% памук и димензија 50х90, тежина 550гр/м2. Достапен во 2 димен..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,TOUCH'' 50Х90 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,TOUCH'' 50Х90
Пике крпа за лице со жакард раб од 100% памук и димензија 50х90, тежина 330гр/м2. Достапен во 3 дим..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,PROGRESS'' 50Х100 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,PROGRESS'' 50Х100
Пешкир за лице изработен од 100% памук со димензија50х100, двојно прамен, со долги и меки конци за в..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,DEXTER'' 50Х100 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,DEXTER'' 50Х100
Пешкир за лице изработен од 100% памук со димензија 50х100, двојно прамен, со долги и меки конци за ..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,ROAN'' 50х100 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,ROAN'' 50х100
Пешкир за лице изработен од 100% памук, со димензија 50х100 двојно прамен, со долги и меки конци за ..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
ПЕШКИР 100% ПАМУК „SADIE“ 50x90 ПЕШКИР 100% ПАМУК „SADIE“ 50x90
Жакард пешкир за лице со раб и реси, изработен од 100% памук, со тежина од 550гр/м2. Достапен во 3 ..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
ПЕШКИР 100% ПАМУК „MARLOW“ 50x90 ПЕШКИР 100% ПАМУК „MARLOW“ 50x90
Жакард пешкир за лице со раб и реси, изработен од 100% памук, со тежина од 550гр/м2. Достапен во 3 ..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
ПЕШКИР 100% ПАМУК „GUESS“ 50x100 ПЕШКИР 100% ПАМУК „GUESS“ 50x100
Пешкир за лице изработен од 100% памук, со долги и меки конци за вртење, со тежина од 650гр/м2. Дос..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
ПЕШКИР 100% ПАМУК „AEGEAN-705“ 50x100
Уживајте во луксузот на Егеан пешкир за лице (50x100cm)! Висока апсорпција поради избраниот исч..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
ПЕШКИР 100% ПАМУК „LIFE“ 50x90 ПЕШКИР 100% ПАМУК „LIFE“ 50x90
Обновете ја вашата бања со модерните бои и едноставноста на Life памучната крпа за лице (50x90cm)! Н..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS