Пешкири за раце

Пешкири за раце

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50 ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50
Пешкир за раце изработен од 100% памук, тежина 550гр/м2. Достапен во 3 димензии (раце, лице, т..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 30Х50 ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 30Х50
Пешкир за раце изработен од 100% памук, тежина 550гр/м2. Достапен во 3 димензии (раце, лице, т..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,STATUS'' 30X50 ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,STATUS'' 30X50
Додајте комфорт на вашата дневна рутина со мекиот памучен пешкир за раце Статус (30x50cm). Нап..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,TOUCH'' 30Х50 ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,TOUCH'' 30Х50
Пике крпа за раце со жакард раб, изработен од 100% памук со тежина од 330гр/м2. Достапен во 3 димен..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
KOРПА ,,HEART'' СО 100% ПАМУК ПЕШКИРИ 30х30 СЕТ 5 ПАР. KOРПА ,,HEART'' СО 100% ПАМУК ПЕШКИРИ 30х30 СЕТ 5 ПАР.
Корпа со сет пешкири за раце изработени од 100% памук. Комплетот вклучува 5 крпи за раце ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
КОРПА ,,HOME'' СО 100% ПАМУК ПЕШКИРИ 30х30 СЕТ 5 ПАР. КОРПА ,,HOME'' СО 100% ПАМУК ПЕШКИРИ 30х30 СЕТ 5 ПАР.
Корпа со сет пешкири за раце од 100% памук. Комплетот вклучува 5 крпи за раце 30x30cm. Достапе..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
КОРПА „PLEASE“ СО 100% ПАМУЧНИ ПЕШКИРИ 30x30 СЕТ 5ПАР. КОРПА „PLEASE“ СО 100% ПАМУЧНИ ПЕШКИРИ 30x30 СЕТ 5ПАР.
Кошница, изработена од 100% памук, тежина 450гр/м2. Комплетот вклучува 5 крпи за раце 30x30cm. Дост..
740 ден.
без ДДВ: 627 ден.
ПЕШКИР100% ПАМУК „MARLOW“ 30x50 ПЕШКИР100% ПАМУК „MARLOW“ 30x50
Жакард пешкир за раце со раб и реси, изработен од 100% памук, со тежина од 550гр/м2. Достапен во 3 ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
ПЕШКИР 100% ПАМУК „AEGEAN-705“ 30x50
Уживајте во луксузот на Egean рачниот пешкир (30x50cm)! Висока апсорпција поради избраниот исчешлан ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
ПЕШКИР 100% ПАМУК „LIFE“ 30x50
Обновете ја вашата бања со модерните бои и едноставноста на пешкирот за раце Life (30x50cm)! Направ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS