Убавина и Здравје

Сапуни и лосиони за раце и тело.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЛОСИОН ЗА ТЕЛО „VANILLA CARAMEL“ 300мл ЛОСИОН ЗА ТЕЛО „VANILLA CARAMEL“ 300мл
Крем за раце и тело од ванила карамел. Состојки: AQUA (ВОДА), PARAFFINUM ликвидум (МИНЕРАЛНО МАСЛО..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ „VANILLA CARAMEL“ 300мл ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ „VANILLA CARAMEL“ 300мл
Крем сапун за раце и тело од ванила карамел. Состојки: AQUA (ВОДА), НАТРИУМ ЛАУРЕТ СУЛФАТ, НАТРИУМ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
ЛОСИОН ЗА ТЕЛО „CARDAMOM & GINGER“ 300мл ЛОСИОН ЗА ТЕЛО „CARDAMOM & GINGER“ 300мл
Крем за раце и тело со кардамон и ѓумбир. Состојки: AQUA (ВОДА), PARAFFINUM ликвидум (МИНЕРАЛНО МА..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ „CARDAMOM & GINGER“ 300мл ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ „CARDAMOM & GINGER“ 300мл
Крем сапун за раце и тело од кардамон и ѓумбир. Состојки: AQUA (ВОДА), НАТРИУМ ЛАУРЕТ СУЛФАТ, НАТР..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
ЛОСИОН ЗА ТЕЛО „MEDITERRANEAN JASMINE“ 300мл ЛОСИОН ЗА ТЕЛО „MEDITERRANEAN JASMINE“ 300мл
Медитерански јасмин крем за раце и тело. Компоненти: АКВА (ВОДА), ПАРАФИНУМ ЛИКВИДУМ (МИНЕРАЛНО МА..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ „MEDITERRANEAN JASMINE“ 300мл ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ „MEDITERRANEAN JASMINE“ 300мл
Медитерански крем сапун за раце и тело од јасмин. Компоненти: АКВА (ВОДА), НАТРИУМ ЛАУРЕТ СУЛФАТ, ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS