БАЊАРКА 100%  ПАМУК „CORVER“
  • БАЊАРКА 100%  ПАМУК „CORVER“

БАЊАРКА 100% ПАМУК „CORVER“

4.030 ден.
Шифра на производ: 029445
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја на бањарка:
* Големина:

Додадете луксуз и удобност по бањањето со бањарка од колекцијата Elements.
Изработено од 100% памук, мазна ткаенина, со одлична апсорпциона моќ.
Достапна е во 3 бои.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
БАЊАРКА 100% ПАМУК „CORVER“ Додадете луксуз и удобност по бањањето со бањарка од колекцијата Elements. Изработено од 100% памук, мазна ткаенина, со одлична апсорпциона моќ. Достапна е во 3 бои. .. Category: Product #: 029445 Regular price: 4.030 ден. 4.030 Available from: nef-nef.mk