Бањарка 100% памук „SKY SERENITY“
  • Бањарка 100% памук „SKY SERENITY“

Бањарка 100% памук „SKY SERENITY“

1.990 ден.
Шифра на производ: 032045
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

Бебешка бањарка со качулка, изработена од 100% памук.
Исклучително мека и впива.
Достапен во 2 големини за деца од 0-2 и 2-4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
Бањарка 100% памук „SKY SERENITY“ Бебешка бањарка со качулка, изработена од 100% памук. Исклучително мека и впива. Достапен во 2 големини за деца од 0-2 и 2-4 години. .. Category: Product #: 032045 Regular price: 1.990 ден. 1.990 Available from: nef-nef.mk