БЕБЕШКО ЌЕБЕ 100% ПАМУК ,,SOMETIME"  110Х150
  • БЕБЕШКО ЌЕБЕ 100% ПАМУК ,,SOMETIME"  110Х150

БЕБЕШКО ЌЕБЕ 100% ПАМУК ,,SOMETIME" 110Х150

1.040 ден.1.040 ден.
Шифра на производ: 028097
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Памучно ќебе  со пом-пом, во димензии 110x150cm, изработено од 100% памук, тежина 430gr/m 2 .
Достапно и со димензија 80x110cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS
БЕБЕШКО ЌЕБЕ 100% ПАМУК ,,SOMETIME" 110Х150 Памучно ќебе  со пом-пом, во димензии 110x150cm, изработено од 100% памук, тежина 430gr/m 2 . Достапно и со димензија 80x110cm. .. Category: Product #: 028097 Regular price: 1.040 ден. 1.040 Available from: nef-nef.mk