Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет.
  • Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет.
  • Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет.
  • Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет.

Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет.

2.450 ден.
Шифра на производ: 031512
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Сет единечен чаршав со ластик, од 100% памук, 144 конци.
Комплетот вклучува чаршаф 170x270cm и чаршаф со ластик со димензии 100x200+35cm и навлака за перница 52x72cm.
Модерните комбинации на бои и особено шарите ја нагласуваат импресивната серија од колекцијата „Smart Line“.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет. Сет единечен чаршав со ластик, од 100% памук, 144 конци. Комплетот вклучува чаршаф 170x270cm и чаршаф со ластик со димензии 100x200+35cm и навлака за перница 52x72cm. Модерните комбинации на бои и особено шарите ја нагласуваат импресивната серија од колекцијата „Smart Line“. .. Category: Product #: 031512 Regular price: 2.450 ден. 2.450 Available from: nef-nef.mk