ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „KENETH“ 50x50
  • ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „KENETH“ 50x50
  • ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „KENETH“ 50x50

ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „KENETH“ 50x50

1.120 ден.
Шифра на производ: 029554
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Декоративна перница 50x50cm, со ткаенина од 39% памук - 30% акрилик - 31% полиестер.
Достапен во 2 нијанси.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „KENETH“ 50x50 Декоративна перница 50x50cm, со ткаенина од 39% памук - 30% акрилик - 31% полиестер. Достапен во 2 нијанси. .. Category: Product #: 029554 Regular price: 1.120 ден. 1.120 Available from: nef-nef.mk