ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ,,RODERICK'' 50X50
  • ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ,,RODERICK'' 50X50

ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ,,RODERICK'' 50X50

1.830 ден.
Шифра на производ: 030448
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Декоративна перница со димензија 50x50cm, со ткаенина од 100% памук и фил од 100% полиестер, со патент.
Се комбинира со соодветното ќебе.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ,,RODERICK'' 50X50 Декоративна перница со димензија 50x50cm, со ткаенина од 100% памук и фил од 100% полиестер, со патент. Се комбинира со соодветното ќебе.   .. Category: Product #: 030448 Regular price: 1.830 ден. 1.830 Available from: nef-nef.mk