Детска соба

Аксесоари за во детска соба.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет. Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет.
Сет единечен чаршав со ластик, од 100% памук, 144 конци. Комплетот вклучува чаршаф 170x27..
2.450 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
Навлака „FRIDAY“ единечен сет. Навлака „FRIDAY“ единечен сет.
Комплет за единечнa прекривкa, изработени од 100% памук, 144 конци. Вклучува навлака за јорган..
2.450 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
Јорган „FRIDAY“ 160/220см Јорган „FRIDAY“ 160/220см
Јорганот Microfiber е изработен од брусена (измазнета) густо ткаена ткаенина од Microfiber. Неговот..
3.660 ден.
без ДДВ: 3.102 ден.
ПРЕКРИВКА ,,ONLY LOVERDOSE'' 160х220 ПРЕКРИВКА ,,ONLY LOVERDOSE'' 160х220
Единечна прекривка  со димензија 160x220cm, извезено со ткаенина од 100% измиен микрофибер..
2.360 ден.
без ДДВ: 2.000 ден.
ЌЕБЕ ПИКЕ 100% ПАМУК ,,FRESH LINE'' 160X240 ЌЕБЕ ПИКЕ 100% ПАМУК ,,FRESH LINE'' 160X240
Детско пике ќебе единечно, димензии 160x240cm, изработено од 100% памук. Достапен во 4 нијанси. ..
2.110 ден.
без ДДВ: 1.788 ден.
ДЕКОРАТИВА ПЕРНИЦА ,,KIDS DREAM'' 35X35 ДЕКОРАТИВА ПЕРНИЦА ,,KIDS DREAM'' 35X35
Декоративна детска перница, со димензии 35x35cm од 100% памук. Достапен во 5 нијанси. ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
 ЌЕБЕ  ДЕТСКО 100% ПАМУК ,,PARTY'' 160х240  ЌЕБЕ  ДЕТСКО 100% ПАМУК ,,PARTY'' 160х240
Детско ќебе matelasse единечно , печатено со димензии 160x240cm, изработено од 100% памук. Дос..
3.040 ден.
без ДДВ: 2.576 ден.
ЧАРШАФ 100%ПАМУК ЕДИНЕЧЕН СЕТ ,,FREE TO FLY'' ЧАРШАФ 100%ПАМУК ЕДИНЕЧЕН СЕТ ,,FREE TO FLY''
Комплет единечни чаршафи за деца, од 100% памук, 144 конци. Комплетот вклучува чаршаф и долен чарша..
2.360 ден.
без ДДВ: 2.000 ден.
ЧАРШАФ 100%ПАМУК ЕДИНЕЧЕН СЕТ ,,LA COAST'' ЧАРШАФ 100%ПАМУК ЕДИНЕЧЕН СЕТ ,,LA COAST''
Комплет единечни чаршафи за деца, од 100% памук, 144 конци. Комплетот вклучува чаршаф и долен чарша..
2.360 ден.
без ДДВ: 2.000 ден.
ЧАРШАФ 100%ПАМУК ЕДИНЕЧЕН СЕТ ,,STREET BOYS'' ЧАРШАФ 100%ПАМУК ЕДИНЕЧЕН СЕТ ,,STREET BOYS''
Комплет единечни чаршафи за деца, од 100% памук, 144 конци. Комплетот вклучува чаршаф и долен чарша..
2.360 ден.
без ДДВ: 2.000 ден.
-20%
НАВЛАКА 100%  ПАМУК „SUPER ANIMALS“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ НАВЛАКА 100%  ПАМУК „SUPER ANIMALS“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет единечни прекривки, 144 конци од 100% памук. Вклучува јорган футрола со димензии 160х240см ..
1.888 ден.2.360 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
-30%
НАВЛАКА 100%  ПАМУК „TEENS STAR“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ НАВЛАКА 100%  ПАМУК „TEENS STAR“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет единечна навлака  за јоргани, 144 конци со 100% памучна ткаенина со фолк фланелен ..
1.953 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 1.655 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „SUPER ANIMALS“ 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „SUPER ANIMALS“ 160x220
Единечно ќебе/јорган со димензии 160x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно и полнет со 100% по..
2.928 ден.3.660 ден.
без ДДВ: 2.481 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „YOUNG STAR“ 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „YOUNG STAR“ 160x220
Единечно ќебе/јорган, димензии 160x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно и полнет со 100% поли..
2.928 ден.3.660 ден.
без ДДВ: 2.481 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „RAINBOW GIRLS“ 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „RAINBOW GIRLS“ 160x220
Единечно ќебе/јорган, димензии 160x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно и полнет со 100% полиестер..
2.928 ден.3.660 ден.
без ДДВ: 2.481 ден.
ЧАРШАФ ПАМУК „JERSEY“ 100x200+30 ЧАРШАФ ПАМУК „JERSEY“ 100x200+30
  Индивидуални (за површина на душек 100x200 + 30cm) монохроматски 100% памучен дрес- мако ч..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
-30%
ЌЕБЕ ФЛИК ПОЛИЕСТЕР „RECORD“ 160x220 ЌЕБЕ ФЛИК ПОЛИЕСТЕР „RECORD“ 160x220
Единечно ќебе, димензии 160x220cm. Изработено е од 100% полиестер со тежина од 300гр/м2. Тоа е..
1.169 ден.1.670 ден.
без ДДВ: 991 ден.
-30%
ЌЕБЕ ШЕРПА ПОЛИЕСТЕР „NASTY-22“ 160x220 ЌЕБЕ ШЕРПА ПОЛИЕСТЕР „NASTY-22“ 160x220
Единечно ќебе, димензии 160x220cm. Направено е од 100% полиестер и шерпа, тежина 350..
1.652 ден.2.360 ден.
без ДДВ: 1.400 ден.
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „LOFT“ 22 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „LOFT“ 22 160x220
Единечно кадифено ќебе, димензии 160x220cm. Изработено од 100% супермек полиестер, т..
3.040 ден.
без ДДВ: 2.576 ден.
БАЊАРКА 100%  ПАМУК „JUNIOR KIDS-21“
Junior бањарка со качулка во 6 уникатни нијанси, изработена од 100% памук. Со 2 џебови и вез на рак..
2.240 ден.
без ДДВ: 1.898 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS