Ќебиња

Ќебиња

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЌЕБЕ ПИКЕ 100% ПАМУК ,,FRESH LINE'' 160X240 ЌЕБЕ ПИКЕ 100% ПАМУК ,,FRESH LINE'' 160X240
Детско пике ќебе единечно, димензии 160x240cm, изработено од 100% памук. Достапен во 4 нијанси. ..
2.110 ден.
без ДДВ: 1.788 ден.
 ЌЕБЕ  ДЕТСКО 100% ПАМУК ,,PARTY'' 160х240  ЌЕБЕ  ДЕТСКО 100% ПАМУК ,,PARTY'' 160х240
Детско ќебе matelasse единечно , печатено со димензии 160x240cm, изработено од 100% памук. Дос..
3.040 ден.
без ДДВ: 2.576 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „ART PRINCESS“ 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „ART PRINCESS“ 160x220
Велур ќебе со димензија 160x220cm. Супер меко и топло, изработено од 100% полиестер. Можете да го ко..
1.936 ден.2.420 ден.
без ДДВ: 1.641 ден.

Out Of Stock

-20%

Out Of Stock

ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „SPACE ZOO“ 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „SPACE ZOO“ 160x220
Велур ќебе со димензија 160x220cm. Супер меко и топло, изработено од 100% полиестер. Можете да го ко..
1.936 ден.2.420 ден.
без ДДВ: 1.641 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „LANSELOT“ 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „LANSELOT“ 160x220
Велур ќебе со димензија 160x220cm. Супер меко и топло, изработено од 100% полиестер. Можете да го ко..
1.936 ден.2.420 ден.
без ДДВ: 1.641 ден.
-20%
ЌЕБЕ ШЕРПА 100% ПОЛИЕСТЕР „NASTY JUNIOR“ 160x220
Единечно детско ќебе, димензии 160x220cm. Многу е топло и меко, изработено од полиестер и шерп..
1.888 ден.2.360 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
-20%
ЌЕБЕ ФЛИК ПОЛИЕСТЕР „RECORD“ 160x220 ЌЕБЕ ФЛИК ПОЛИЕСТЕР „RECORD“ 160x220
Единечно ќебе, димензии 160x220cm. Изработено е од 100% полиестер со тежина од 300гр/м2. Тоа е..
1.336 ден.1.670 ден.
без ДДВ: 1.132 ден.
-20%
ЌЕБЕ ШЕРПА ПОЛИЕСТЕР „NASTY-22“ 160x220 ЌЕБЕ ШЕРПА ПОЛИЕСТЕР „NASTY-22“ 160x220
Единечно ќебе, димензии 160x220cm. Направено е од 100% полиестер и шерпа, тежина 350..
1.888 ден.2.360 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „LOFT“ 22 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „LOFT“ 22 160x220
Единечно кадифено ќебе, димензии 160x220cm. Изработено од 100% супермек полиестер, т..
2.420 ден.
без ДДВ: 2.051 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПОЛ/ШЕРПА „NASTY“ 130x180 ПРЕКРИВКА ПОЛ/ШЕРПА „NASTY“ 130x180
Декоративно ќебе, димензии 130х180см, изработено од 100% полиестер и шерпа, со тежина од 800гр/..
1.440 ден.1.800 ден.
без ДДВ: 1.220 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS