Декоративни Ќебиња

Декоративни Ќебиња

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ДЕКОРАТИВНА ПРЕКРИВКА 100% ПАМУК  ,,MYSTERIOUS BLUE'' 130X170 ДЕКОРАТИВНА ПРЕКРИВКА 100% ПАМУК  ,,MYSTERIOUS BLUE'' 130X170
Декоративна прекривка  со реси, димензии 130x170cm, со ткаенина од 100% памук, дигитален п..
2.420 ден.
без ДДВ: 2.051 ден.
ДЕКОРАТИВНО ЌЕБЕ 100% ПАМУК  ,,ANSWER'' 130Х180 ДЕКОРАТИВНО ЌЕБЕ 100% ПАМУК  ,,ANSWER'' 130Х180
Декоративна ќебе  matelasse 2 страни со периметарски реси, димензии 130x180cm, со ткаенина..
2.110 ден.
без ДДВ: 1.788 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА 100% ПОЛИЕСТЕР „CATIONING“ 130x170 ПРЕКРИВКА 100% ПОЛИЕСТЕР „CATIONING“ 130x170
ПРЕКРИВКА 100% ПОЛИЕСТЕР „CATIONING“ 130x170 ..
1.192 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.010 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПОЛ.КРЗНО „IVERSON“ 130x170 ПРЕКРИВКА ПОЛ.КРЗНО „IVERSON“ 130x170
Декоративна прекривка за фотелја, димензии 130x170cm од зајачко крзно 600 gr/m2 од предн..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ШЕНИЛ/ПОЛ. „DORIAN“ 130x160 ПРЕКРИВКА ШЕНИЛ/ПОЛ. „DORIAN“ 130x160
Декоративна прекривка за фотелја со реси, димензии 130x160cm, со ткаенина од 100% шенила..
1.536 ден.1.920 ден.
без ДДВ: 1.302 ден.
-20%
ЌЕБЕ ФЛИК ПОЛИЕСТЕР „RECORD“ 160x220 ЌЕБЕ ФЛИК ПОЛИЕСТЕР „RECORD“ 160x220
Единечно ќебе, димензии 160x220cm. Изработено е од 100% полиестер со тежина од 300гр/м2. Тоа е..
1.336 ден.1.670 ден.
без ДДВ: 1.132 ден.
-20%
ЌЕБЕ ШЕРПА ПОЛИЕСТЕР „NASTY-22“ 160x220 ЌЕБЕ ШЕРПА ПОЛИЕСТЕР „NASTY-22“ 160x220
Единечно ќебе, димензии 160x220cm. Направено е од 100% полиестер и шерпа, тежина 350..
1.888 ден.2.360 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПОЛ/ШЕРПА „NASTY“ 130x180 ПРЕКРИВКА ПОЛ/ШЕРПА „NASTY“ 130x180
Декоративно ќебе, димензии 130х180см, изработено од 100% полиестер и шерпа, со тежина од 800гр/..
1.440 ден.1.800 ден.
без ДДВ: 1.220 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS