Прекривка за тросед

Прекривка за тросед

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПРЕКРИВКА  ПАМ/АКР ,,NATURE 22'' 170X300 ПРЕКРИВКА  ПАМ/АКР ,,NATURE 22'' 170X300
Прекривка за  тросед со димензии 170x300cm, со ткаенина од 75% памук - 25% акрил. Може да се к..
5.210 ден.
без ДДВ: 4.415 ден.
ПРЕКРИВКА  ПАМ/ПОЛ.,,LENNOX'' 170X300 ПРЕКРИВКА  ПАМ/ПОЛ.,,LENNOX'' 170X300
Прекривка за тросед со  димензија 170x300cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Може ..
3.970 ден.
без ДДВ: 3.364 ден.
ПРЕКРИВКА  ПАМ/ПОЛ. ,,VERNON'' 170X300 ПРЕКРИВКА  ПАМ/ПОЛ. ,,VERNON'' 170X300
Прекривка за тросед  димензија 170x300cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Може ..
3.970 ден.
без ДДВ: 3.364 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ПРЕКРИВКА  100% ПАМУК  ,,FARGO'' 180X300 ПРЕКРИВКА  100% ПАМУК  ,,FARGO'' 180X300
Прекривка за тросед со димензии 180x300cm, со ткаенина од 100% памук. Може да се комбинира &nb..
2.980 ден.
без ДДВ: 2.525 ден.
ПРЕКРИВКА АКР/ПОЛ „NEW TANGER“ 180x300 ПРЕКРИВКА АКР/ПОЛ „NEW TANGER“ 180x300
Прекривка за тросед со димензии 180x300cm, со ткаенина од 85% акрилик - 15% полиестер. Се комбини..
5.520 ден.
без ДДВ: 4.678 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 180x300 ПРЕКРИВКА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 180x300
Прекривка за тросед, димензии 180x300cm, со жакард фланелна ткаенина. Достапна во 4 нијанси и ..
1.736 ден.2.170 ден.
без ДДВ: 1.471 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 170x300 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 170x300
Прекривка за тросед 170x300cm, со ткаенина од 65% памук - 35% полиестер. Во комбинација со соодве..
3.072 ден.3.840 ден.
без ДДВ: 2.603 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 170x300 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 170x300
Прекривка за тросед 170x300cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Во комбинација со соодветн..
3.072 ден.3.840 ден.
без ДДВ: 2.603 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „KENETH“ 170x300 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „KENETH“ 170x300
Прекривка за тросед 170x300cm, со ткаенина од 39% памук - 30% акрилик - 31% полиестер. Во комбинаци..
3.176 ден.3.970 ден.
без ДДВ: 2.692 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „HAVILAND“ 170X300 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „HAVILAND“ 170X300
Прекривка за тросед 170x300cm, со ткаенина од 45% памук - 34% акрил - 21% полиестер. Во комбинација..
3.072 ден.3.840 ден.
без ДДВ: 2.603 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS