Прекривки за двосед

Прекривки за двосед

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПРЕКРИВКА ПАМ/АКР ,,NATURE 22''  170X250 ПРЕКРИВКА ПАМ/АКР ,,NATURE 22''  170X250
Прекривка за двосед 170x250cm, со ткаенина од 75% памук - 25% акрил. Може да се комбинира со соодве..
4.460 ден.
без ДДВ: 3.780 ден.
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ ,,LENNOX'' 170X250 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ ,,LENNOX'' 170X250
Прекривка за двосед со димензија 170x250cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Може да се ко..
3.350 ден.
без ДДВ: 2.839 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ПРЕКРИВКА  100% ПАМУК ,,FARGO'' 180X250 ПРЕКРИВКА  100% ПАМУК ,,FARGO'' 180X250
Прекривка за  двосед со димензии 180x250cm, со ткаенина од 100% памук. Може да се комбинира&nb..
2.420 ден.
без ДДВ: 2.051 ден.
-30%
ПРЕКРИВКА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 180x250 ПРЕКРИВКА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 180x250
Прекривка за двосед, димензии 180x250cm, со жакард фланелна ткаенина. Достапна во 4 нијанси и 3 дим..
1.260 ден.1.800 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
ПРЕКРИВКА АКР/ПОЛ „NEW TANGER“ 180x250 ПРЕКРИВКА АКР/ПОЛ „NEW TANGER“ 180x250
Прекривка за двосед со димензии 180x250cm, со ткаенина од 85% акрилик - 15% полиестер. Во комбинаци..
4.650 ден.
без ДДВ: 3.941 ден.
-30%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „HAVILAND“ 170X250 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „HAVILAND“ 170X250
Прекривка за двосед со димензија 170x250cm, со ткаенина од 45% памук - 34% акрил - 21% полиестер. В..
2.254 ден.3.220 ден.
без ДДВ: 1.910 ден.
-30%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 170x250 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 170x250
Прекривка за двосед 170x250cm, со ткаенина од 65% памук - 35% полиестер. Во комбинација со соодветн..
2.254 ден.3.220 ден.
без ДДВ: 1.910 ден.
-30%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 170x250 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 170x250
Прекривка за двосед 170x250cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Во комбинација со соодветн..
2.254 ден.3.220 ден.
без ДДВ: 1.910 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS