Јорган „FRIDAY“ 240/230см
  • Јорган „FRIDAY“ 240/230см

Јорган „FRIDAY“ 240/230см

4.900 ден.
Шифра на производ: 031596
Достапност: На залиха
Количина:

Јорганот е изработен од брусена (измазнета) густо ткаена ткаенина од микрофибер.
Неговото внатрешно полнење е исто така направено од микрофибер влакна кои нудат меки природно чувство и е идеално за студените месеци на есен и зима. Неговиот термички капацитет е 8 Tog.
Обезбедува топлина и удобност при употреба (вентилација, перење, сушење) бидејќи е многу лесен поради неговите современи градежни материјали.
Изградбата на кутија за прегради (Buffle Box) со системот на двоен спој го одржува филот рамномерно распослан во јорганот, што резултира со топлина на целото тело.
Можете да го користите директно како прекривка, иако ви препорачуваме да користите навлака за јорган, што е полесно и побрзо за перење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: jorgan, јорган,
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
Јорган „FRIDAY“ 240/230см Јорганот е изработен од брусена (измазнета) густо ткаена ткаенина од микрофибер. Неговото внатрешно полнење е исто така направено од микрофибер влакна кои нудат меки природно чувство и е идеално за студените месеци на есен и зима. Неговиот термички капацитет е 8 Tog. Обезбедува топлина и удобност при употреба (вентилација, перење, сушење) бидејќи е многу лесен поради неговите современи градежни .. Category: Product #: 031596 Regular price: 4.900 ден. 4.900 Available from: nef-nef.mk