ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
  • ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
  • ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
  • ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
  • ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
  • ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
  • ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
  • ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
  • ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
  • ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220

ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220

4.030 ден.
Шифра на производ: 029132
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
Јорган двоен принт, димензии 240x220cm. Обоена е двострано со внатрешно полнење од 100% силиконски влакна Hollowfiber. Тежината е 330гр/м2, а надворешната ткаенина е изработена од 100% микрофибер, 230 нишки.
Достапни во 6 бои и комбинирани со монохроматските чаршафи и навлаки за перници од серијата Basic.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220 Јорган двоен принт, димензии 240x220cm. Обоена е двострано со внатрешно полнење од 100% силиконски влакна Hollowfiber. Тежината е 330гр/м2, а надворешната ткаенина е изработена од 100% микрофибер, 230 нишки. Достапни во 6 бои и комбинирани со монохроматските чаршафи и навлаки за перници од серијата Basic. .. Category: Product #: 029132 Regular price: 4.030 ден. 4.030 Available from: nef-nef.mk