ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220
  • ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220
  • ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220
  • ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220
  • ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220

ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220

2.576 ден.3.220 ден.
Шифра на производ: 029390
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Екстра двојно ќебе, димензии 240x220cm.
Направен е од 100% полиестер и шерпа, тежина 350гр/м2 Многу е топол и мек по текстура.
Ќе го најдете и во единечна  димензија, и во 4 нијанси.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220 Екстра двојно ќебе, димензии 240x220cm. Направен е од 100% полиестер и шерпа, тежина 350гр/м2 Многу е топол и мек по текстура. Ќе го најдете и во единечна  димензија, и во 4 нијанси. .. Category: Product #: 029390 Regular price: 2.576 ден. 2.576 Available from: nef-nef.mk