КОРПА „TAKE CARE“ СИВА 30x100
  • КОРПА „TAKE CARE“ СИВА 30x100

КОРПА „TAKE CARE“ СИВА 30x100

1.192 ден.1.490 ден.
Шифра на производ: 029367
Достапност: На залиха
Количина:

Корпа за организирање од 100% памук, во димензии 30x100cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS
КОРПА „TAKE CARE“ СИВА 30x100 Корпа за организирање од 100% памук, во димензии 30x100cm. .. Category: Product #: 029367 Regular price: 1.192 ден. 1.192 Available from: nef-nef.mk