Чаршафи со димензија 140x180

Чаршафи со димензија 140x180

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЧАРШАФ ЗА НА МАСА 100% ПАМУК  ,,MERCURY BLUE'' 140X180 ЧАРШАФ ЗА НА МАСА 100% ПАМУК  ,,MERCURY BLUE'' 140X180
Прекривка за маса во димензии 140x180cm, изработена од 100% памук. Достапен во 3 димензии. ..
1.610 ден.
без ДДВ: 1.364 ден.
ЧАРШАФ ЗА НА МАСА 100% ПАМУК  ,,МINIMAL'' 140X180 ЧАРШАФ ЗА НА МАСА 100% ПАМУК  ,,МINIMAL'' 140X180
Монохроматски чаршав за маса во димензии 140x180cm, изработен од 100% памук, со лазурен шев и реси. ..
1.670 ден.
без ДДВ: 1.415 ден.
ЧАРШАФ ЗА  МАСА ,,CLOVER'' 140X180 ПАМ/ПОЛ. ЧАРШАФ ЗА  МАСА ,,CLOVER'' 140X180 ПАМ/ПОЛ.
Чаршаф за маса во димензии 140x180cm, изработена од 50% памук и 50% полиестер. Достапен во 3 дименз..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ЧАРШАФ ЗА МАСА ,,PATCHLINE'' 140X180 100% ПАМУК ЧАРШАФ ЗА МАСА ,,PATCHLINE'' 140X180 100% ПАМУК
Обоено покривка за маса во димензии 140x180cm, со ткаенина од 100% памук, која е подложена на специј..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
-30%
ЧАРШАФ ЗА МАСА 100%ПАМУК „TRADITION“ 140x180 ЧАРШАФ ЗА МАСА 100%ПАМУК „TRADITION“ 140x180
Чаршаф  за маса во димензии 140x180cm, со ткаенина од 100% памук, која е подложена на специјалн..
980 ден.1.400 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-30%
ЧАРШАФ ЗА МАСА100% ПАМУК „SECURE“ 140x180 ЧАРШАФ ЗА МАСА100% ПАМУК „SECURE“ 140x180
ЧАРШАФ ЗА МАСА100% ПАМУК „SECURE“ 140x180 ..
1.043 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 884 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS