Чаршафи со димензија 150x250

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЧАРШАФ ЗА НА МАСА 100% ПАМУК ,,MATIS'' 150X250 ЧАРШАФ ЗА НА МАСА 100% ПАМУК ,,MATIS'' 150X250
Прекривка за маса во димензии 150х250см, со состав од 100% памук панама. Достапен и во димензии 150..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
ЧАРШАФ ЗА МАСА ПАМ/ЛЕН 150x250 ЧАРШАФ ЗА МАСА ПАМ/ЛЕН 150x250
Чаршаф за маса во димензии 150x250cm со состав од 50% памук и 50% лен, со лазурен шев. Достапна и в..
2.170 ден.
без ДДВ: 1.839 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ЧАРШАФ ЗА МАСА100% ПАМУК „NOVELTY“ 150x250 ЧАРШАФ ЗА МАСА100% ПАМУК „NOVELTY“ 150x250
Чаршаф за маса во димензии 150х250см, со состав од 100% памук панама. Достапен и во димензии 150x30..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
-20%
ЧАРШАФ ЗА МАСА ПАМ/ЛЕН „ASTRIA“ 150x250 ЧАРШАФ ЗА МАСА ПАМ/ЛЕН „ASTRIA“ 150x250
ЧАРШАФ ЗА МАСА ПАМ/ЛЕН „ASTRIA“ 150x250 ..
1.888 ден.2.360 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS