Чаршафи со димензија 150x300

Чаршафи со димензија 150x300

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЧАРШАФ ЗА НА МАСА 100% ПАМУК  ,,MATIS'' 150X300 ЧАРШАФ ЗА НА МАСА 100% ПАМУК  ,,MATIS'' 150X300
Прекривка за маса во димензии 150х300см, со состав од 100% памук панама. Достапен и во димензии 150..
1.800 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
ЧАРШАФ ЗА МАСА ПАМ/ЛЕН 150x300 ЧАРШАФ ЗА МАСА ПАМ/ЛЕН 150x300
Чаршаф за маса во димензии 150x300cm со состав од 50% памук и 50% лен, со лазурен шев. Достапен и в..
2.420 ден.
без ДДВ: 2.051 ден.
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS