Кујнски теписи

Теписи за во кујна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТЕПИХ ,,ANOI'' 70X140 ТЕПИХ ,,ANOI'' 70X140
Кујнска подлога изработена од 100% памук, во димензија 70x140cm и тежина 1200gr/m 2 . ..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
ТЕПИХ ,,TEHERANE'' 70X140 ТЕПИХ ,,TEHERANE'' 70X140
Кујнска подлога од 100% памук, во димензии 70x140cm и тежина 1400gr/m 2 . ..
2.050 ден.
без ДДВ: 1.737 ден.
ТЕПИХ ,,BAKOU'' 70X140 ТЕПИХ ,,BAKOU'' 70X140
Кујнска подлога изработена од 100% памук, во димензија 70x140cm и тежина 1200gr/m 2 . ..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ТЕПИХ ,,MANILA'' 70X140 ТЕПИХ ,,MANILA'' 70X140
Кујнска подлога од 100% памук, во димензии 70x140cm и тежина 1400gr/m 2 . ..
2.050 ден.
без ДДВ: 1.737 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS