Подметачи

Подметачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПОДЛОГА ЗА ЧИНИЈА ,,CLOVERY'' 42X36 ПОДЛОГА ЗА ЧИНИЈА ,,CLOVERY'' 42X36
Двострана подлога во димензија 42x36cm, изработена од 100% памук. Во комбинација со чаршав со ист д..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
ПОДЛОГА ЗА ЧИНИЈА ,,LEMONADE'' D38
Тркалезна подлога со дијаметар 38D, изработена од 100% памук. Во комбинација со чаршав со ист дизај..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
ПОДЛОГА  ,,LANDER'' 33x48 ПОДЛОГА  ,,LANDER'' 33x48
Подлога  со димензии 33x48cm, од 40% памук - 60% јута. Во комбинација со траверса со ист дизај..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
ПЛЕТЕНА ПОДЛОГА „TREVIS“ Д38см ПЛЕТЕНА ПОДЛОГА „TREVIS“ Д38см
Подлоги со дијаметар од 38D, изработени од 100% алги. Достапен во 4 нијанси. ..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ТЕПИХ ПАМ/ЈУТА „ELDON“ 33x48 ТЕПИХ ПАМ/ЈУТА „ELDON“ 33x48
Килим за кујна изработен од 100% памук во димензии 70x140cm и тежина 1400gr/m2. ..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS