Прекривки за маса

Прекривки за маса

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
РАНЕР ,,ESTHER'' 50X140 РАНЕР ,,ESTHER'' 50X140
Ранер со вез и реси во димензија 50х140см. Може да се комбинира со  украсна перница. ..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
РАНЕР ,,FINLEY'' 50X140 РАНЕР ,,FINLEY'' 50X140
Ранер со вез и реси во димензија 50х140см.   ..
1.180 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
РАНЕР 100% ПАМУК ,,MERCURY BLUE'' 45X140 РАНЕР 100% ПАМУК ,,MERCURY BLUE'' 45X140
Ранер во димензии 45x140cm, изработен од 100% памук.   ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
РАНЕР 100% ПАМУК  ,,MINIMAL'' 45X150 РАНЕР 100% ПАМУК  ,,MINIMAL'' 45X150
Монохроматски ранер во димензии 45x150cm, изработена од 100% памук, со лазурен шев и реси. Се ..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
РАНЕР ,,DAISY'' 45Х140 ПАМ/ПОЛ. РАНЕР ,,DAISY'' 45Х140 ПАМ/ПОЛ.
Рнаер во димензии 45x140cm, изработена од 50% памук и 50% полиестер. Се комбинира со соодветна 3-ди..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
PАНЕР ,,ANAIS'' 45x150 ПАМ/ПОЛ. PАНЕР ,,ANAIS'' 45x150 ПАМ/ПОЛ.
Ранер  во димензии 45x140cm, изработена од 50% памук и 50% полиестер, тип половина панама. Се ..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
РАНЕР „LANDER“ 45x150см РАНЕР „LANDER“ 45x150см
Декоративна траверса во димензии 45x150cm, изработена од 60% јута и 40% памук. Во комбинација со со..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS