Престилки и кујнски ракавици

Престилки и кујнски ракавици

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 КУЈНСКА  РАКАВИЦА ,,VIRAL'' 14X27  КУЈНСКА  РАКАВИЦА ,,VIRAL'' 14X27
Кујнска ракавица изработена од 100% памук. Достапна во 3 нијанси. ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
ТЕРМАЛНА КУЈНСКА КРПА ,,VILAR'' 25X20 ТЕРМАЛНА КУЈНСКА КРПА ,,VILAR'' 25X20
Термална кујнска крпа изработена  од 100% памук. Достапна  во 3 нијанси. ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
ПРЕСТИЛКА ,,VIRAL'' 63X79 ПРЕСТИЛКА ,,VIRAL'' 63X79
Престилка од предиво обоена од 100% памук. Достапен во 3 нијанси. ..
710 ден.
без ДДВ: 602 ден.
ПРЕСТИЛКА И РАКАВИЦА ПАМУК „COOKING“ СЕТ ПРЕСТИЛКА И РАКАВИЦА ПАМУК „COOKING“ СЕТ
Комплет престилка и ракавици од 100% памук. Достапен во 4 нијанси. ..
1.210 ден.
без ДДВ: 1.025 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS