Навлака „FRIDAY“ единечен сет.
  • Навлака „FRIDAY“ единечен сет.
  • Навлака „FRIDAY“ единечен сет.
  • Навлака „FRIDAY“ единечен сет.

Навлака „FRIDAY“ единечен сет.

1.960 ден.2.450 ден.
Шифра на производ: 031517
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Комплет за единечнa прекривкa, изработени од 100% памук, 144 конци.
Вклучува навлака за јорган со димензии 170x240cm и навлака за перница 52x72cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS
Навлака „FRIDAY“ единечен сет. Комплет за единечнa прекривкa, изработени од 100% памук, 144 конци. Вклучува навлака за јорган со димензии 170x240cm и навлака за перница 52x72cm. .. Category: Product #: 031517 Regular price: 1.960 ден. 1.960 Available from: nef-nef.mk