ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50
  • ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50
  • ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50

ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50

250 ден.
Шифра на производ: 030595
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Пешкир за раце изработен од 100% памук, тежина 550гр/м2.
Достапен во 3 димензии (раце, лице, тело).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50 Пешкир за раце изработен од 100% памук, тежина 550гр/м2. Достапен во 3 димензии (раце, лице, тело). .. Category: Product #: 030595 Regular price: 250 ден. 250 Available from: nef-nef.mk