ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ ПАМУК/ПВЦ „SOFT“
  • ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ ПАМУК/ПВЦ „SOFT“
  • ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ ПАМУК/ПВЦ „SOFT“
  • ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ ПАМУК/ПВЦ „SOFT“

ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ ПАМУК/ПВЦ „SOFT“

370 ден.
Шифра на производ: 028205
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Подлога за пресоблекување со ПВЦ заштита, со димензија 50x70cm. Достапен во 3 бои

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS
ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ ПАМУК/ПВЦ „SOFT“ Подлога за пресоблекување со ПВЦ заштита, со димензија 50x70cm. Достапен во 3 бои .. Category: Product #: 028205 Regular price: 370 ден. 370 Available from: nef-nef.mk