Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 160x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 160x220
Јорган со едно печатење, димензии 160x220cm. Обоена е двострана со внатрешно полнење од ..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
Јорган двоен принт, димензии 240x220cm. Обоена е двострано со внатрешно полнење од 100% ..
3.224 ден.4.030 ден.
без ДДВ: 2.732 ден.
-30%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „PRIMEROSE“ 160x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „PRIMEROSE“ 160x220
Јорган со единечна принт димензија 160x220cm. Внатрешно има полнење од 100% силиконски влакна Hollo..
2.128 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 1.803 ден.
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „SURE“ 160x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „SURE“ 160x220
Јорган со единечна принт димензија 160x220cm. Внатрешно има полнење од 100% силиконс..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „AMAZON“ СИВА 110x140см. ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „AMAZON“ СИВА 110x140см.
Јорган за бебешко креветче димензија 110х140см. Изработено од ткаенина од 100% памук, 144 конци, ..
2.080 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „FOREST FRIENDS“ ЛИЛА 110x140см ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „FOREST FRIENDS“ ЛИЛА 110x140см
Јорган за бебешко креветче, димензија 110х140см. Направено со ткаенина од 100% памук, 144 конци, ..
2.080 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „TAKE CARE“ ЖОЛТА 110x140см. ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „TAKE CARE“ ЖОЛТА 110x140см.
Јорган за бебешко креветче димензија 110х140см. Направено со ткаенина од 100% памук 144 конци, со..
2.080 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
-20%
БАЊАРКА 100%  ПАМУК „AMAZON“ КРЕМ БАЊАРКА 100%  ПАМУК „AMAZON“ КРЕМ
Бебешка бањарка со капа од 100% памук. Исклучително мека и впива. Достапна во 2 големин..
1.784 ден.2.230 ден.
без ДДВ: 1.512 ден.
-20%
БАЊАРКА 100%  ПАМУК „F/F LITTLE THINGS“ РОЗЕВА БАЊАРКА 100%  ПАМУК „F/F LITTLE THINGS“ РОЗЕВА
Бебешка бањарка со капа од 100% памук. Исклучително мека и впива. Достапна во 2 голе..
1.960 ден.2.450 ден.
без ДДВ: 1.661 ден.
-20%
БАЊАРКА 100%  ПАМУК „WE WILL SURVIVE“ БЕЛА БАЊАРКА 100%  ПАМУК „WE WILL SURVIVE“ БЕЛА
Бебешка бањарка со капа од 100% памук. Исклучително мека и впива. Достапна во 2 голе..
1.784 ден.2.230 ден.
без ДДВ: 1.512 ден.
-20%
БАЊАРКА 100% ПАМУК „SNOOPY ENJOY“ СИНА БАЊАРКА 100% ПАМУК „SNOOPY ENJOY“ СИНА
Бебешка бањарка со капа од 100% памук. Исклучително мека и впива. Достапна во 2 голе..
1.960 ден.2.450 ден.
без ДДВ: 1.661 ден.
-30%
БЕБЕШКО ЌЕБЕ 100% ПАМУК ,,SOMETIME"  110Х150 БЕБЕШКО ЌЕБЕ 100% ПАМУК ,,SOMETIME"  110Х150
Памучно ќебе  со пом-пом, во димензии 110x150cm, изработено од 100% памук, тежина 430gr/m 2 . ..
1.040 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 881 ден.
-30%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „HAVILAND“ 40x55 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „HAVILAND“ 40x55
Декоративна перница 40x55cm, со ткаенина од 39% памук - 34% акрилик - 21% полиестер. Достапен во 2 ..
735 ден.1.050 ден.
без ДДВ: 623 ден.
-30%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „KENETH“ 50x50 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „KENETH“ 50x50
Декоративна перница 50x50cm, со ткаенина од 39% памук - 30% акрилик - 31% полиестер. Достапен во 2 ..
784 ден.1.120 ден.
без ДДВ: 664 ден.
-30%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 50x50 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 50x50
Декоративна перница 50x50cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Достапен во 2 нијанси. ..
735 ден.1.050 ден.
без ДДВ: 623 ден.
-30%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 50x50 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 50x50
Декоративна перница 50x50cm, со ткаенина од 65% памук - 35% полиестер. Достапен во 2 нијанси. ..
735 ден.1.050 ден.
без ДДВ: 623 ден.
-30%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 45x45
Декоративна перница 45x45cm, со жакард фланелен ткаенина. Се комбинира со ист дизајн фрлање софа и ..
434 ден.620 ден.
без ДДВ: 368 ден.
-30%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПОЛИЕСТЕР „CATIONING“ 45x45 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПОЛИЕСТЕР „CATIONING“ 45x45
Декоративна перница 45x45cm, со ткаенина од 100% полиестер. Се комбинира со ист дизајн декоративно ..
567 ден.810 ден.
без ДДВ: 481 ден.
-30%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220
Екстра двојно ќебе, димензии 240x220cm. Направен е од 100% полиестер и шерпа, тежина 350гр/м2 Многу..
2.254 ден.3.220 ден.
без ДДВ: 1.910 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „BABY DINO“ ЗЕЛЕНО 100x140см. ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „BABY DINO“ ЗЕЛЕНО 100x140см.
Ќебе за детско креветче, кадифе со принт со многу меки конци, димензии 100x140cm и тежина 800gr/m. 2..
1.584 ден.1.980 ден.
без ДДВ: 1.342 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS