%РАСПРОДАЖБА%

Распродажба на есен/зима производи NEF-NEF

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220
Екстра двојно ќебе, димензии 240x220cm. Направен е од 100% полиестер и шерпа, тежина 350гр/м2 Многу..
2.254 ден.3.220 ден.
без ДДВ: 1.910 ден.
-30%
ЧАРШАФ 100%  ПАМУК „WINSOME“ КВИН СЕТ ЧАРШАФ 100%  ПАМУК „WINSOME“ КВИН СЕТ
Комплет постелнина со една големина, изработени од 100% памук, со фланелна обработка од двете страни..
2.520 ден.3.600 ден.
без ДДВ: 2.136 ден.
-20%
КОРПА ПАМУК „BABY DINO“ ЗЕЛЕН 30x100 КОРПА ПАМУК „BABY DINO“ ЗЕЛЕН 30x100
Корпа за организирање од 100% памук, во димензии 30x100cm. ..
1.192 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.010 ден.
-20%
КОРПА „TAKE CARE“ СИВА 30x100 КОРПА „TAKE CARE“ СИВА 30x100
Корпа за организирање од 100% памук, во димензии 30x100cm. ..
1.192 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.010 ден.
-30%
ЧАРШАФ 100%  ПАМУК „ASTON“ ДУПЛИ СЕТ ЧАРШАФ 100%  ПАМУК „ASTON“ ДУПЛИ СЕТ
Комплет двојни чаршафи од серијата Elements, изработени од 100% памучна сатенска ткаенина, 300 конци..
4.774 ден.6.820 ден.
без ДДВ: 4.046 ден.
-20%
НАВЛАКА 100%  ПАМУК „SUPER ANIMALS“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ НАВЛАКА 100%  ПАМУК „SUPER ANIMALS“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет единечни прекривки, 144 конци од 100% памук. Вклучува јорган футрола со димензии 160х240см ..
1.888 ден.2.360 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
-30%
НАВЛАКА 100%  ПАМУК „TEENS STAR“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ НАВЛАКА 100%  ПАМУК „TEENS STAR“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет единечна навлака  за јоргани, 144 конци со 100% памучна ткаенина со фолк фланелен ..
1.953 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 1.655 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ЗА КРЕВЕТ ПОЛИЕСТЕР „KOTLER“ 270x280 ПРЕКРИВКА ЗА КРЕВЕТ ПОЛИЕСТЕР „KOTLER“ 270x280
Кинг сајз ќебе од серијата Elements, димензии 270х280см, со ткаенина од 100% кадифе полиестер, тежин..
5.952 ден.7.440 ден.
без ДДВ: 5.044 ден.
-20%
ТЕПИХ ПАМУК „BABY DINO“ ЗЕЛЕН 140x110 ТЕПИХ ПАМУК „BABY DINO“ ЗЕЛЕН 140x110
Детски тепих, димензии 140х110см од 100% памук и тежина 1700гр/м. ..
2.232 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 1.892 ден.
-20%
ТЕПИХ ПАМУК „FOREST FRIENDS“ KAKI 140x110 ТЕПИХ ПАМУК „FOREST FRIENDS“ KAKI 140x110
Детски тепих, димензии 140х110см од 100% памук и тежина 1700гр/м. ..
2.232 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 1.892 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „SUPER ANIMALS“ 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „SUPER ANIMALS“ 160x220
Единечно ќебе/јорган со димензии 160x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно и полнет со 100% по..
2.928 ден.3.660 ден.
без ДДВ: 2.481 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „YOUNG STAR“ 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „YOUNG STAR“ 160x220
Единечно ќебе/јорган, димензии 160x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно и полнет со 100% поли..
2.928 ден.3.660 ден.
без ДДВ: 2.481 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „RAINBOW GIRLS“ 160x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „RAINBOW GIRLS“ 160x220
Единечно ќебе/јорган, димензии 160x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно и полнет со 100% полиестер..
2.928 ден.3.660 ден.
без ДДВ: 2.481 ден.
-30%
ЧАРШАФ ПАМУК „SECURE“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ ЧАРШАФ ПАМУК „SECURE“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет постелнина со една големина, изработени од 100% памук, со фланелна обработка од двете страни..
1.820 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.542 ден.
-30%
ЧАРШАФ ПАМУК „WINSOME“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ ЧАРШАФ ПАМУК „WINSOME“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет постелнина со една големина, изработени од 100% памук, со фланелна обработка од двете страни..
1.820 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.542 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „F/F LITTLE THINGS“ РОЗЕВА 110x150см. ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „F/F LITTLE THINGS“ РОЗЕВА 110x150см.
Ќебе за бебешко креветче, димензии 110х150см. Со состав микроминк со шерпа, тежина 460гр/м2. Д..
1.784 ден.2.230 ден.
без ДДВ: 1.512 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „F/F LITTLE THINGS“ РОЗЕВА 75x110см. ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „F/F LITTLE THINGS“ РОЗЕВА 75x110см.
Ќебе за бебешко креветче, димензии 75х110см. Со состав Микроминк со шерпа, тежина 460гр/м2. До..
1.064 ден.1.330 ден.
без ДДВ: 902 ден.
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „BABY DINO“ ЗЕЛЕНО 100x140см. ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР „BABY DINO“ ЗЕЛЕНО 100x140см.
Ќебе за детско креветче, кадифе со принт со многу меки конци, димензии 100x140cm и тежина 800gr/m. 2..
1.584 ден.1.980 ден.
без ДДВ: 1.342 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „AMAZON“ СИВА 110x140см. ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „AMAZON“ СИВА 110x140см.
Јорган за бебешко креветче димензија 110х140см. Изработено од ткаенина од 100% памук, 144 конци, ..
2.080 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „TAKE CARE“ ЖОЛТА 110x140см. ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „TAKE CARE“ ЖОЛТА 110x140см.
Јорган за бебешко креветче димензија 110х140см. Направено со ткаенина од 100% памук 144 конци, со..
2.080 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS