РАСПРОДАЖБА -20%

РАСПРОДАЖБА -20%

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет. Чаршаф со ластик „FRIDAY“ единечен сет.
Сет единечен чаршав со ластик, од 100% памук, 144 конци. Комплетот вклучува чаршаф 170x27..
1.960 ден.2.450 ден.
без ДДВ: 1.661 ден.
-20%
Навлака „FRIDAY“ единечен сет. Навлака „FRIDAY“ единечен сет.
Комплет за единечнa прекривкa, изработени од 100% памук, 144 конци. Вклучува навлака за јорган..
1.960 ден.2.450 ден.
без ДДВ: 1.661 ден.
-20%
Јорган „FRIDAY“ 240/230см Јорган „FRIDAY“ 240/230см
Јорганот е изработен од брусена (измазнета) густо ткаена ткаенина од микрофибер. Неговото внат..
3.920 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.322 ден.
-20%
Јорган „FRIDAY“ 160/220см Јорган „FRIDAY“ 160/220см
Јорганот Microfiber е изработен од брусена (измазнета) густо ткаена ткаенина од Microfiber. Неговот..
2.928 ден.3.660 ден.
без ДДВ: 2.481 ден.
-20%
Сет пешкири „FRIDAY" 3 пар. Сет пешкири „FRIDAY" 3 пар.
Комплет 3 парчиња жакард крпи со раб, изработени од 100% памук, тежина 500гр/м2. Сетот вклучув..
1.960 ден.2.450 ден.
без ДДВ: 1.661 ден.
-20%
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50 ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 30Х50
Пешкир за раце изработен од 100% памук, тежина 550гр/м2. Достапен во 3 димензии (раце, лице, т..
200 ден.250 ден.
без ДДВ: 169 ден.
-20%
ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 30Х50 ПЕШКИР ЗА РАЦЕ 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 30Х50
Пешкир за раце изработен од 100% памук, тежина 550гр/м2. Достапен во 3 димензии (раце, лице, т..
200 ден.250 ден.
без ДДВ: 169 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ.,,LENNOX'' 170X300 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ.,,LENNOX'' 170X300
Прекривка за тросед со  димензија 170x300cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Може ..
3.176 ден.3.970 ден.
без ДДВ: 2.692 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ ,,LENNOX'' 170X180 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ ,,LENNOX'' 170X180
Прекривка за  фотелја димензија 170x180cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Може да с..
1.984 ден.2.480 ден.
без ДДВ: 1.681 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ. ,,VERNON'' 170X300 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ. ,,VERNON'' 170X300
Прекривка за тросед  димензија 170x300cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Може ..
3.176 ден.3.970 ден.
без ДДВ: 2.692 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ ,,VERNON'' 170X180 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ ,,VERNON'' 170X180
Прекривка за  фотелја со  димензија 170x180cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. ..
1.984 ден.2.480 ден.
без ДДВ: 1.681 ден.
-20%
ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 70Х140 ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 70Х140
Пешкир за капење од 100% памук, димензија 70х140 и тежина 550гр/м2. Достапен во 2 димензи..
1.040 ден.1.300 ден.
без ДДВ: 881 ден.
-20%
ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 50Х90 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,LENNOX'' 50Х90
Пешкир за лице изработен од 100% памук,димензија 50х90 и тежина 550гр/м2. Достапен во 2 д..
520 ден.650 ден.
без ДДВ: 441 ден.
-20%
ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 70Х140 ПЕШКИР ЗА ТЕЛО 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 70Х140
Пешкир за капење од 100% памук и димензија 70х140см. тежина 550гр/м2. Достапен во 2 димен..
1.040 ден.1.300 ден.
без ДДВ: 881 ден.
-20%
ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 50Х90 ПЕШКИР ЗА ЛИЦЕ 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 50Х90
Пешкир за лице изработен од 100% памук и димензија 50х90, тежина 550гр/м2. Достапен во 2 димен..
520 ден.650 ден.
без ДДВ: 441 ден.
-20%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ,,LENNOX'' 50X50 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ,,LENNOX'' 50X50
Декоративна перница со димензија 50x50cm, со ткаенина од 100% памук и фил од 100% полиестер, со пате..
1.464 ден.1.830 ден.
без ДДВ: 1.241 ден.
-20%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ,,RODERICK'' 50X50 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ,,RODERICK'' 50X50
Декоративна перница со димензија 50x50cm, со ткаенина од 100% памук и фил од 100% полиестер, со пате..
1.464 ден.1.830 ден.
без ДДВ: 1.241 ден.
-20%
ЌЕБЕ - ДУПЛА ДИМЕНЗИЈА 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 230х250 ЌЕБЕ - ДУПЛА ДИМЕНЗИЈА 100% ПАМУК ,,RODERICK'' 230х250
Екстра двојно ќебе, димензии 230x250cm, изработено од 100% памук со двојни меки конци, тежина 420gr ..
5.952 ден.7.440 ден.
без ДДВ: 5.044 ден.
-20%
СЕТ ОД 3 ПЕШКИРИ ,,LETICIA'' 100% ПАМУК СЕТ ОД 3 ПЕШКИРИ ,,LETICIA'' 100% ПАМУК
Сет крпи од 3 парчиња жакард со раб, изработени од 100% памук, со тежина од 520гр/м2. Комплетот вкл..
1.736 ден.2.170 ден.
без ДДВ: 1.471 ден.
-20%
ЧАРШАФ 100%ПАМУК ЕДИНЕЧЕН СЕТ ,,LA COAST'' ЧАРШАФ 100%ПАМУК ЕДИНЕЧЕН СЕТ ,,LA COAST''
Комплет единечни чаршафи за деца, од 100% памук, 144 конци. Комплетот вклучува чаршаф и долен чарша..
1.888 ден.2.360 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS