РАСПРОДАЖБА -30%

РАСПРОДАЖБА -30%

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220 ЌЕБЕ ПОЛИЕСТЕР ,,NASTY-22'' 240x220
Екстра двојно ќебе, димензии 240x220cm. Направен е од 100% полиестер и шерпа, тежина 350гр/м2 Многу..
2.576 ден.3.220 ден.
без ДДВ: 2.183 ден.
ЧАРШАФ 100%  ПАМУК „WINSOME“ КВИН СЕТ ЧАРШАФ 100%  ПАМУК „WINSOME“ КВИН СЕТ
Комплет постелнина со една големина, изработени од 100% памук, со фланелна обработка од двете страни..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
-20%
НАВЛАКА 100%  ПАМУК „TEENS STAR“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ НАВЛАКА 100%  ПАМУК „TEENS STAR“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет единечна навлака  за јоргани, 144 конци со 100% памучна ткаенина со фолк фланелен ..
2.232 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 1.892 ден.
-20%
ЧАРШАФ ПАМУК „SECURE“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ ЧАРШАФ ПАМУК „SECURE“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет постелнина со една големина, изработени од 100% памук, со фланелна обработка од двете страни..
2.080 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
-20%
ЧАРШАФ ПАМУК „WINSOME“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ ЧАРШАФ ПАМУК „WINSOME“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет постелнина со една големина, изработени од 100% памук, со фланелна обработка од двете страни..
2.080 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПОЛ.КРЗНО „IVERSON“ 130x170 ПРЕКРИВКА ПОЛ.КРЗНО „IVERSON“ 130x170
Декоративна прекривка за фотелја, димензии 130x170cm од зајачко крзно 600 gr/m2 од предн..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.
-20%
ЌЕБЕ ФЛИК ПОЛИЕСТЕР „RECORD“ 240x220 ЌЕБЕ ФЛИК ПОЛИЕСТЕР „RECORD“ 240x220
Екстра двојно ќебе, димензии 240x220cm. Изработено е од 100% полиестер со тежина од 300гр/м2. ..
1.960 ден.2.450 ден.
без ДДВ: 1.661 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ШЕНИЛ/ПОЛ. „DORIAN“ 130x160 ПРЕКРИВКА ШЕНИЛ/ПОЛ. „DORIAN“ 130x160
Декоративна прекривка за фотелја со реси, димензии 130x160cm, со ткаенина од 100% шенила..
1.536 ден.1.920 ден.
без ДДВ: 1.302 ден.
-20%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 50x50 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 50x50
Декоративна перница 50x50cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Достапен во 2 нијанси. ..
840 ден.1.050 ден.
без ДДВ: 712 ден.
-20%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 50x50 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 50x50
Декоративна перница 50x50cm, со ткаенина од 65% памук - 35% полиестер. Достапен во 2 нијанси. ..
840 ден.1.050 ден.
без ДДВ: 712 ден.
-20%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „KENETH“ 50x50 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „KENETH“ 50x50
Декоративна перница 50x50cm, со ткаенина од 39% памук - 30% акрилик - 31% полиестер. Достапен во 2 ..
896 ден.1.120 ден.
без ДДВ: 759 ден.
-20%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „HAVILAND“ 40x55 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПАМ/АКРИЛ/ПОЛ „HAVILAND“ 40x55
Декоративна перница 40x55cm, со ткаенина од 39% памук - 34% акрилик - 21% полиестер. Достапен во 2 ..
840 ден.1.050 ден.
без ДДВ: 712 ден.
-20%
ЌЕБЕ ШЕРПА ПОЛИЕСТЕР „NASTY-22“ 160x220 ЌЕБЕ ШЕРПА ПОЛИЕСТЕР „NASTY-22“ 160x220
Единечно ќебе, димензии 160x220cm. Направено е од 100% полиестер и шерпа, тежина 350..
1.888 ден.2.360 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
-20%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПОЛИЕСТЕР „CATIONING“ 45x45 ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПОЛИЕСТЕР „CATIONING“ 45x45
Декоративна перница 45x45cm, со ткаенина од 100% полиестер. Се комбинира со ист дизајн декоративно ..
648 ден.810 ден.
без ДДВ: 549 ден.
-20%
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 45x45
Декоративна перница 45x45cm, со жакард фланелен ткаенина. Се комбинира со ист дизајн фрлање софа и ..
496 ден.620 ден.
без ДДВ: 420 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 180x300 ПРЕКРИВКА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 180x300
Прекривка за тросед, димензии 180x300cm, со жакард фланелна ткаенина. Достапна во 4 нијанси и ..
1.736 ден.2.170 ден.
без ДДВ: 1.471 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 170x300 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „ZONTIAC“ 170x300
Прекривка за тросед 170x300cm, со ткаенина од 65% памук - 35% полиестер. Во комбинација со соодве..
3.072 ден.3.840 ден.
без ДДВ: 2.603 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 170x300 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „MICRON“ 170x300
Прекривка за тросед 170x300cm, со ткаенина од 75% памук - 25% полиестер. Во комбинација со соодветн..
3.072 ден.3.840 ден.
без ДДВ: 2.603 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „HAVILAND“ 170X300 ПРЕКРИВКА ПАМ/ПОЛ „HAVILAND“ 170X300
Прекривка за тросед 170x300cm, со ткаенина од 45% памук - 34% акрил - 21% полиестер. Во комбинација..
3.072 ден.3.840 ден.
без ДДВ: 2.603 ден.
-20%
ПРЕКРИВКА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 180x250 ПРЕКРИВКА ПОЛИЕСТЕР „CAMERON“ 180x250
Прекривка за двосед, димензии 180x250cm, со жакард фланелна ткаенина. Достапна во 4 нијанси и 3 дим..
1.440 ден.1.800 ден.
без ДДВ: 1.220 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS