Сет Пешкири 100% памук „SPARKLE FRIENDS“ 2пар.
  • Сет Пешкири 100% памук „SPARKLE FRIENDS“ 2пар.

Сет Пешкири 100% памук „SPARKLE FRIENDS“ 2пар.

1.550 ден.
Шифра на производ: 032046
Достапност: На залиха
Количина:

Сет пешкири за бебиња од 2 парчиња, изработени од 100% памук. Вклучува пешкир за раце 30x50cm и пешкир за капење 70x140cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
Сет Пешкири 100% памук „SPARKLE FRIENDS“ 2пар. Сет пешкири за бебиња од 2 парчиња, изработени од 100% памук. Вклучува пешкир за раце 30x50cm и пешкир за капење 70x140cm. .. Category: Product #: 032046 Regular price: 1.550 ден. 1.550 Available from: nef-nef.mk