ЧАРШАФ ПАМУК „BASIC“ 180x200+35
  • ЧАРШАФ ПАМУК „BASIC“ 180x200+35

ЧАРШАФ ПАМУК „BASIC“ 180x200+35

1.800 ден.
Шифра на производ: 024424
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Монохроматските памучни чаршафи (димензии 180x200 + 35cm) од серијата Basic, се плетени со 100% исчешлани (пена) 144 конци на модерни разбои и нудат удобност за спиење бидејќи се меки во контакт со кожата, дишат и се ладни во лето. и топло во зима.
Со специјалниот лесен третман, ќе им треба минимално пеглање доколку ги испеглате веднаш по сушењето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
ЧАРШАФ ПАМУК „BASIC“ 180x200+35 Монохроматските памучни чаршафи (димензии 180x200 + 35cm) од серијата Basic, се плетени со 100% исчешлани (пена) 144 конци на модерни разбои и нудат удобност за спиење бидејќи се меки во контакт со кожата, дишат и се ладни во лето. и топло во зима. Со специјалниот лесен третман, ќе им треба минимално пеглање доколку ги испеглате веднаш по сушењето. .. Category: Product #: 024424 Regular price: 1.800 ден. 1.800 Available from: nef-nef.mk