Јоргани

Јоргани

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР 220x240 ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР 220x240
Лесен и многу економичен, овој јорган од Hollowfiber (димензија 220x240) нуди меки природно чувство ..
3.530 ден.
без ДДВ: 2.992 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ЈОРГАН МИКРОФИБЕР 240x220
Лесен и луксузен, овој јорган од микрофибер (димензија 220x240) нуди меко, природно..
5.390 ден.
без ДДВ: 4.568 ден.
ЈОРГАН ВОЛНА 220x240 ЈОРГАН ВОЛНА 220x240
Природен производ кој го препорачуваме за сите возрасти и за сите сезони! Нејзината надворешна ткае..
9.800 ден.
без ДДВ: 8.305 ден.
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
Јорган двоен принт, димензии 240x220cm. Обоена е двострано со внатрешно полнење од 100% ..
3.224 ден.4.030 ден.
без ДДВ: 2.732 ден.
-20%
ЌЕБЕ-ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР „STORM“ 240x220 ЌЕБЕ-ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР „STORM“ 240x220
Еднобојна прекривка за јорган, димензии 240x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно 180гр..
3.448 ден.4.310 ден.
без ДДВ: 2.922 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМУК-ПОЛИЕСТЕР „ENGENIE“ 240x230 ЈОРГАН ПАМУК-ПОЛИЕСТЕР „ENGENIE“ 240x230
Јорган King size во димензии 240x230cm, со ткаенина од 100% памучен сатен 210 конци и об..
4.912 ден.6.140 ден.
без ДДВ: 4.163 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „STRIDER“ 240x230 ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „STRIDER“ 240x230
Јорган King size во димензии 240x230cm, со ткаенина од 100% памучен сатен 210 конци и облога од 100%..
4.912 ден.6.140 ден.
без ДДВ: 4.163 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „CHARM“ 240x230 ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „CHARM“ 240x230
Јорган King size во димензии 240x230cm, со ткаенина од 100% памучен сатен 210 конци и об..
4.912 ден.6.140 ден.
без ДДВ: 4.163 ден.
ЈОРГАН ПЕРДУВ ОД ПАТКА 60x40 240x220 ЈОРГАН ПЕРДУВ ОД ПАТКА 60x40 240x220
Јорган од пердуви од патка 10 тог, димензии 240x220cm. Со внатрешно полнење од 60% пердув од патка ..
18.290 ден.
без ДДВ: 15.500 ден.
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „PRIMEROSE“ 160x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „PRIMEROSE“ 160x220
Јорган со единечна принт димензија 160x220cm. Внатрешно има полнење од 100% силиконски влакна Hollo..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 160x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 160x220
Јорган со едно печатење, димензии 160x220cm. Обоена е двострана со внатрешно полнење од ..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „SURE“ 160x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „SURE“ 160x220
Јорган со единечна принт димензија 160x220cm. Внатрешно има полнење од 100% силиконс..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ЈОРГАН ПЕРДУВ ОД ПАТКА 60x40 160x220 ЈОРГАН ПЕРДУВ ОД ПАТКА 60x40 160x220
Јорган со исклучителен квалитет (160x220) кој вреди да го имате во вашата спална соба! Апсолутна бла..
13.330 ден.
без ДДВ: 11.297 ден.
-20%
ЌЕБЕ-ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР „STORM“ 160x220 ЌЕБЕ-ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР „STORM“ 160x220
Монохроматско ќебе единечно, димензии 160x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно 180гр/м..
2.576 ден.3.220 ден.
без ДДВ: 2.183 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ЈОРГАН ВОЛНА 160x220 ЈОРГАН ВОЛНА 160x220
Природен производ кој го препорачуваме за сите возрасти и за сите сезони! Нејзината надворешна ткае..
6.820 ден.
без ДДВ: 5.780 ден.
ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР 160x220
ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР 160x220 ..
2.540 ден.
без ДДВ: 2.153 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ЈОРГАН МИКРОФИБЕР 160x220
Лесен и луксузен, овој јорган од микрофибер (димензија 160x220) нуди меко, при..
3.840 ден.
без ДДВ: 3.254 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS