Единечни јоргани

Единечни јоргани

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „PRIMEROSE“ 160x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „PRIMEROSE“ 160x220
Јорган со единечна принт димензија 160x220cm. Внатрешно има полнење од 100% силиконски влакна Hollo..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 160x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 160x220
Јорган со едно печатење, димензии 160x220cm. Обоена е двострана со внатрешно полнење од ..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „SURE“ 160x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „SURE“ 160x220
Јорган со единечна принт димензија 160x220cm. Внатрешно има полнење од 100% силиконс..
2.432 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 2.061 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ЈОРГАН ПЕРДУВ ОД ПАТКА 60x40 160x220 ЈОРГАН ПЕРДУВ ОД ПАТКА 60x40 160x220
Јорган со исклучителен квалитет (160x220) кој вреди да го имате во вашата спална соба! Апсолутна бла..
13.330 ден.
без ДДВ: 11.297 ден.
-20%
ЌЕБЕ-ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР „STORM“ 160x220 ЌЕБЕ-ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР „STORM“ 160x220
Монохроматско ќебе единечно, димензии 160x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно 180гр/м..
2.576 ден.3.220 ден.
без ДДВ: 2.183 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ЈОРГАН ВОЛНА 160x220 ЈОРГАН ВОЛНА 160x220
Природен производ кој го препорачуваме за сите возрасти и за сите сезони! Нејзината надворешна ткае..
6.820 ден.
без ДДВ: 5.780 ден.
ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР 160x220
ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР 160x220 ..
2.540 ден.
без ДДВ: 2.153 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ЈОРГАН МИКРОФИБЕР 160x220
Лесен и луксузен, овој јорган од микрофибер (димензија 160x220) нуди меко, при..
3.840 ден.
без ДДВ: 3.254 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS