Квин Јоргани

Квин Јоргани

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР 220x240 ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР 220x240
Лесен и многу економичен, овој јорган од Hollowfiber (димензија 220x240) нуди меки природно чувство ..
3.530 ден.
без ДДВ: 2.992 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ЈОРГАН МИКРОФИБЕР 240x220
Лесен и луксузен, овој јорган од микрофибер (димензија 220x240) нуди меко, природно..
5.390 ден.
без ДДВ: 4.568 ден.
ЈОРГАН ВОЛНА 220x240 ЈОРГАН ВОЛНА 220x240
Природен производ кој го препорачуваме за сите возрасти и за сите сезони! Нејзината надворешна ткае..
9.800 ден.
без ДДВ: 8.305 ден.
-20%
ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220 ЈОРГАН МИК/ПОЛ „BICOLOR-22“ 240x220
Јорган двоен принт, димензии 240x220cm. Обоена е двострано со внатрешно полнење од 100% ..
3.224 ден.4.030 ден.
без ДДВ: 2.732 ден.
-20%
ЌЕБЕ-ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР „STORM“ 240x220 ЌЕБЕ-ЈОРГАН ПОЛИЕСТЕР „STORM“ 240x220
Еднобојна прекривка за јорган, димензии 240x220cm. Изработен е од меко шерпа крзно 180гр..
3.448 ден.4.310 ден.
без ДДВ: 2.922 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМУК-ПОЛИЕСТЕР „ENGENIE“ 240x230 ЈОРГАН ПАМУК-ПОЛИЕСТЕР „ENGENIE“ 240x230
Јорган King size во димензии 240x230cm, со ткаенина од 100% памучен сатен 210 конци и об..
4.912 ден.6.140 ден.
без ДДВ: 4.163 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „STRIDER“ 240x230 ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „STRIDER“ 240x230
Јорган King size во димензии 240x230cm, со ткаенина од 100% памучен сатен 210 конци и облога од 100%..
4.912 ден.6.140 ден.
без ДДВ: 4.163 ден.
-20%
ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „CHARM“ 240x230 ЈОРГАН ПАМ/ПОЛ „CHARM“ 240x230
Јорган King size во димензии 240x230cm, со ткаенина од 100% памучен сатен 210 конци и об..
4.912 ден.6.140 ден.
без ДДВ: 4.163 ден.
ЈОРГАН ПЕРДУВ ОД ПАТКА 60x40 240x220 ЈОРГАН ПЕРДУВ ОД ПАТКА 60x40 240x220
Јорган од пердуви од патка 10 тог, димензии 240x220cm. Со внатрешно полнење од 60% пердув од патка ..
18.290 ден.
без ДДВ: 15.500 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS