Единечни навлаки за јорган

Единечни навлаки за јорган

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Навлака „FRIDAY“ единечен сет. Навлака „FRIDAY“ единечен сет.
Комплет за единечнa прекривкa, изработени од 100% памук, 144 конци. Вклучува навлака за јорган..
1.960 ден.2.450 ден.
без ДДВ: 1.661 ден.
-30%
НАВЛАКА 100% ПАМУК „SECURE“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ НАВЛАКА 100% ПАМУК „SECURE“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет единечни прекривки, изработени од 100% памучна ткаенина, со фланелна обработка од двете стра..
1.820 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.542 ден.
-30%
НАВЛАКА 100% ПОЛИЕСТЕР „CALDERON“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ НАВЛАКА 100% ПОЛИЕСТЕР „CALDERON“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет единечна прекривка од ребро фланел 300 гр/м2 од едната страна и од корално руно 200 гр/м2 од..
2.128 ден.3.040 ден.
без ДДВ: 1.803 ден.
-30%
НАВЛАКА 100% ПАМУК „WINSOME“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ НАВЛАКА 100% ПАМУК „WINSOME“ ЕДИНЕЧЕН СЕТ
Комплет единечни прекривки, изработени од 100% памучна ткаенина, со фланелна обработка од двете стра..
1.820 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.542 ден.
НАВЛАКА 100% ПАМУК „BASIC“-22 160x240 НАВЛАКА 100% ПАМУК „BASIC“-22 160x240
Навлака за јорган монохроматски единечна, димензии 160x240cm од 100% памук и со ткаенина од 144 конц..
2.360 ден.
без ДДВ: 2.000 ден.
nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS