НАВЛАКА 100% ПАМУК  КВИН СЕТ ,,MEREDITH''
  • НАВЛАКА 100% ПАМУК  КВИН СЕТ ,,MEREDITH''
  • НАВЛАКА 100% ПАМУК  КВИН СЕТ ,,MEREDITH''

НАВЛАКА 100% ПАМУК КВИН СЕТ ,,MEREDITH''

5.080 ден.
Шифра на производ: 030229
Достапност: На залиха
Количина:

Комплет навлака за јорган од 100% памучен сатен, 210 конци.
Комплетот вклучува навлака за јорган со димензии 240x230cm и две навлаки за перници 52x72cm.
Исклучително мека и со кул текстура за да го направи времето за спиење вистинско задоволство.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2023. UKION SHOPS
НАВЛАКА 100% ПАМУК КВИН СЕТ ,,MEREDITH'' Комплет навлака за јорган од 100% памучен сатен, 210 конци. Комплетот вклучува навлака за јорган со димензии 240x230cm и две навлаки за перници 52x72cm. Исклучително мека и со кул текстура за да го направи времето за спиење вистинско задоволство. .. Category: Product #: 030229 Regular price: 5.080 ден. 5.080 Available from: nef-nef.mk