НАВЛАКА 100% ПАМУК САТЕН „WORTH“ КВИН СЕТ
  • НАВЛАКА 100% ПАМУК САТЕН „WORTH“ КВИН СЕТ

НАВЛАКА 100% ПАМУК САТЕН „WORTH“ КВИН СЕТ

6.820 ден.
Шифра на производ: 028893
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Екстра двојна навлака за јорган од серијата Elements, изработена од 100% памучна сатенска ткаенина, 300 конци.
Комплетот вклучува навлака за јорган со димензии 240x230cm и две навлаки за перници 52x72cm oxford.
Во комбинација со истиот дизајн сет на чаршафи.
Серија минимални и шик чаршафи со фини памучни сатенски ткаенини.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS
НАВЛАКА 100% ПАМУК САТЕН „WORTH“ КВИН СЕТ Екстра двојна навлака за јорган од серијата Elements, изработена од 100% памучна сатенска ткаенина, 300 конци. Комплетот вклучува навлака за јорган со димензии 240x230cm и две навлаки за перници 52x72cm oxford. Во комбинација со истиот дизајн сет на чаршафи. Серија минимални и шик чаршафи со фини памучни сатенски ткаенини. .. Category: Product #: 028893 Regular price: 6.820 ден. 6.820 Available from: nef-nef.mk