Навлаки за перница

Навлаки за перница

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
НАВЛАКИ ЗА ПЕРНИЦА СЕТ 2 ПАР.,,BICOLOR-22'' НАВЛАКИ ЗА ПЕРНИЦА СЕТ 2 ПАР.,,BICOLOR-22''
Комплет навлаки за перница од 2 парчиња, во димензија 52x72cm, со ткаенина од 100% микрофибер. Се к..
1.020 ден.
без ДДВ: 864 ден.
НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА ПАМУК „BASIC“ СЕТ 2ПАР. НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА ПАМУК „BASIC“ СЕТ 2ПАР.
Основен комплет навлаки за перници (2-дел 52x72cm), изработен од мазна ткаенина со неизбришливи бои...
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.
НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА ПО/ПОЛ „KAPITONE„ СЕТ 2ПАР. НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА ПО/ПОЛ „KAPITONE„ СЕТ 2ПАР.
Сет заштитници за перници со ватиран (2-дел 50x70cm), изработен од неткаен фил на 100% памучна покри..
1.060 ден.
без ДДВ: 898 ден.
ЗАШТИТУВАЧ НА ПЕРНИЦА „PU“ 50x70 СЕТ 2ПАР. ЗАШТИТУВАЧ НА ПЕРНИЦА „PU“ 50x70 СЕТ 2ПАР.
Водоотпорен сет заштитни перници (2-дел 50x70cm), изработен од 80% памук - 20% полиестер. Особено а..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА ПАМУК САТЕН „ELEMENTS“ СЕТ 52x72 НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА ПАМУК САТЕН „ELEMENTS“ СЕТ 52x72
Комплет навлаки за перници (2-парчиња 52x72cm), ватиран, изработен од 100% памук сатен. Д..
1.370 ден.
без ДДВ: 1.161 ден.
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS