Перници

Перници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПЕРНИЦА МИК/ПОЛ „SOFT COTTON-900“ 50x70 ПЕРНИЦА МИК/ПОЛ „SOFT COTTON-900“ 50x70
Мека перница изработена 100% од силиконски влакна и навлака од 100% памук. Хипоалергична, антибактер..
1.210 ден.
без ДДВ: 1.025 ден.
ПЕРНИЦА „LATEX“ 60x45x15 ПЕРНИЦА „LATEX“ 60x45x15
Латекс перница, флексибилна, ортопедска, изработена од 100% природна гума. Антиалергиска, антибакте..
2.730 ден.
без ДДВ: 2.314 ден.
ПЕРНИЦА „MEMORY FOAM“ 65x45x12
Мемори пена перница, 65x45x15cm димензија, флексибилна, ортопедска, изработена од 100% мемори пена. ..
2.420 ден.
без ДДВ: 2.051 ден.
ПЕРНИЦА „LATEX“ 60x40x6 ПЕРНИЦА „LATEX“ 60x40x6
Латекс перница, флексибилна, ортопедска, изработена од 100% природна гума. Антиалергиска, антибакте..
1.920 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
ПЕРНИЦА ПАМ/МИК „SOFT FINE LUXURY-1000“ 50x70
Мека перница од микрофибер 1000гр, изработена од 100% фил од микрофибер и 100% памучна сатенска навл..
1.740 ден.
без ДДВ: 1.475 ден.
ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „FIRM COTTON-800“ 50x70 ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „FIRM COTTON-800“ 50x70
Цврста перница 800гр, изработена од 100% фил од шупливи влакна и 100% навлака од памук. Антиалергис..
1.210 ден.
без ДДВ: 1.025 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „MEDIUM COTTON-1000“ 50x70 ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „MEDIUM COTTON-1000“ 50x70
Средна перница 1000гр, изработена од 100% фил од шупливи влакна и 100% памучна покривка. Антиалерги..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „BALLFIBER 800gr ANATOMIC FIRM“ 50x70 ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „BALLFIBER 800gr ANATOMIC FIRM“ 50x70
Уживајте во вашиот сон правејќи го вистинскиот избор, купувајќи ја вистинската перница за вас! Меки..
1.180 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
ПЕРНИЦА МИК/ПОЛ “MEDIUM COMFORT-700“ 48x68 ПЕРНИЦА МИК/ПОЛ “MEDIUM COMFORT-700“ 48x68
  Средна перница 700гр, изработена од 100% фил од шупливи влакна и 100% покривка од микрофиб..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
ПЕРНИЦА МИК/ПОЛ „SOFT COMFORT-500“ 48x68 ПЕРНИЦА МИК/ПОЛ „SOFT COMFORT-500“ 48x68
Мека перница Hollowfiber 500гр, изработена од полнење со 100% силиконски конци и 100% навлака о..
810 ден.
без ДДВ: 686 ден.
ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „BALLFIBER 120gr BEBE“ 30x40 ПЕРНИЦА ПАМ/ПОЛ „BALLFIBER 120gr BEBE“ 30x40
Детска перница со димензија 30x40cm, памук/полиестер, 120гр.   ..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS