Прекривки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПРЕКРИВКА ЗА КРЕВЕТ КВИН ГОЛЕМИНА ,,RODERICK'' ПРЕКРИВКА ЗА КРЕВЕТ КВИН ГОЛЕМИНА ,,RODERICK''
Екстра двојно ќебе димензија 240x230cm. Изработено од ткаенина од 100% памучна сатенска пена, 210 ко..
5.080 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.
ПРЕКРИВКА ЗА КРЕВЕТ КВИН ГОЛЕМИНА ,,MEREDITH'' ПРЕКРИВКА ЗА КРЕВЕТ КВИН ГОЛЕМИНА ,,MEREDITH''
Екстра двојна прекривка со  димензија 240x230cm. Изработена од ткаенина од 100% памуч..
5.080 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.
ПРЕКРИВКА КВИН ГОЛЕМИНА ,,LENNOX'' ПРЕКРИВКА КВИН ГОЛЕМИНА ,,LENNOX''
Екстра двојно ќебе димензија 240x230cm. Изработено од ткаенина од 100% памучна сатенска пена, 210 ко..
5.080 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ПРЕКРИВКА ЕДИНЕЧНА ГОЛЕМИНА ,,DARLING'' ПРЕКРИВКА ЕДИНЕЧНА ГОЛЕМИНА ,,DARLING''
Прекривка со димензија 180x220cm, со ткаенина од 100% микрофибер и полиестерско полнење. ..
1.800 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
ПРЕКРИВКА КВИН ГОЛЕМИНА ,,BICOLOR-22'' ПРЕКРИВКА КВИН ГОЛЕМИНА ,,BICOLOR-22''
Екстра двојна прекривка, во димензии 220x240cm, со ткаенина од 100% микрофибер и фил од 100% полиест..
3.070 ден.
без ДДВ: 2.602 ден.
ПРЕКРИВКА ЕДИНЕЧНА ГОЛЕМИНА ,,BICOLOR-22'' ПРЕКРИВКА ЕДИНЕЧНА ГОЛЕМИНА ,,BICOLOR-22''
Еднинечна прекривка, со димензии 160x220cm, со ткаенина од 100% микрофибер и фил од 100% полиестер, ..
2.360 ден.
без ДДВ: 2.000 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS