Штитници за душек

Штитници за душек

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Out Of Stock

Out Of Stock

ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК ЗА ДУШЕК „PU„ 180x200+30 ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК ЗА ДУШЕК „PU„ 180x200+30
Водоотпорен заштитник за душек queen size, 80% памук и 20% полиестер, димензија 180x200+30cm. Долна..
2.360 ден.
без ДДВ: 2.000 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК ЗА ДУШЕК „PU„ 70x140+17
ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК ЗА ДУШЕК со димензии70x140см. Изработен од 80% памук и 20% поли..
870 ден.
без ДДВ: 737 ден.
ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК ЗА ДУШЕК „PU„ 100x200+30
ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК  ЗА  ДУШЕК со димензии100x200см. Изработен од 80% памук и ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК ЗА ДУШЕК 100% ПАМУК „KAPITONE“ 100x200+30
Заштитувач на душек со димензии 100x200см изработен од 100% памук на горната и 100% неткаен материја..
1.710 ден.
без ДДВ: 1.449 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК ЗА ДУШЕК „PU„ 160x200+30
ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТУВАЧ ЗА  ДУШЕК со димензии160x200 80% памук и 20% полиестер. Долната стр..
2.240 ден.
без ДДВ: 1.898 ден.

Out Of Stock

Out Of Stock

ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК ЗА ДУШЕК 100% ПАМУК „KAPITONE“ 160x200+30
Заштитувач на душек со димензии 160x200см изработен од 100% памук на горната и 100% неткаен материја..
2.550 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТНИК ЗА ДУШЕК 100% ПАМУК „KAPITONE“ 180x200+30
Заштитувач на душек со димензии 180x200см изработен од 100% памук на горната и 100% неткаен материја..
2.860 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
nef-nef.mk © 2024. UKION SHOPS