Подароци

Nef-Nef Homeware  сетови подароци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пешкир „Guess“ 80x160см + Лосион „Elements“ Пешкир „Guess“ 80x160см + Лосион „Elements“
Пешкир за капење од 100% памук, со долги и меки конци за вртење, со тежина од 650гр/м2 + Лосион за р..
1.800 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Пешкири „Guess“ + Лосион „Elements“ Пешкири „Guess“ + Лосион „Elements“
2 Пешкири за лице изработени од 100% памук, со долги и меки конци, со тежина од 650гр/м2&n..
1.600 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.
Чаршаф „Moment“ + Крпа „Moment“ Чаршаф „Moment“ + Крпа „Moment“
Чаршаф 50% Памук 50% Полиестер 140x140см + Кујнска крпа 100% Памук 50x50см. ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Колекција „Mediterranean Jasmine“ + Koрпа „Please“ Колекција „Mediterranean Jasmine“ + Koрпа „Please“
Колекција „Mediterranean Jasmine“ Лосион за тело и течен сапун + Корпа со 5 памучни пешкир..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Колекција „Cardamom & Ginger“ + Корпа „Please“ Колекција „Cardamom & Ginger“ + Корпа „Please“
Колекција „Cardamom & Ginger“ Лосион за тело и течен сапун + Корпа со 5 памучни пешкир..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Бебе сет Арома + ќебе „STELLAR“ Бебе сет Арома + ќебе „STELLAR“
Сет подарок ароматична свеќа и стапчиња + ќебе 75x100см ..
1.754 ден.
без ДДВ: 1.486 ден.
Бебе сет „LANSELOT“ Бебе сет „LANSELOT“
Подарок за новороденчиња во кој има : 1 наметка со капа  2 чаршафи 1 навлака за перни..
2.728 ден.
без ДДВ: 2.312 ден.
Колекција „Vanilla & Caramel“ + Памучна Корпа Колекција „Vanilla & Caramel“ + Памучна Корпа
Колекција „Vanilla & Caramel“ лосион за тело и течен сапун + Памучна Корпа ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Колекција „Mediterranean Jasmine“ + Памучна Корпа Колекција „Mediterranean Jasmine“ + Памучна Корпа
Колекција „Mediterranean Jasmine“ лосион за тело и течен сапун + Памучна Корпа ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Колекција „Cardamom & Ginger“ + Памучна Корпа Колекција „Cardamom & Ginger“ + Памучна Корпа
Колекција „Cardamom & Ginger“ Лосион за тело и течен сапун + Памучна Корпа ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS